HomeСпортФутболЧемпіонат району. І ЛігаЧемпіонат Володимирецького району 2014. І Ліга: 4 тур

Чемпіонат Володимирецького району 2014. І Ліга: 4 тур

( 0 Votes )

Результати 4 туру  чемпіонату району з футболу, турнірна таблиця після 4 турів та  "шахматка" всіх результатів

Найцікавіша зустріч четвертого туру відбулась у неділю, 18 травня, де минулорічний чемпіон району «Горинь» із В.Цепцевич завітав до бронзового призера 2013 року -команди «Стир» із Сопачева , колектив, який тогорічний сезон провів не зовсім вдало, але завжди ставить перед собою тільки найвищі завдання.

Отож над принциповою була гра для обох команд. Дуже продуктивно, постійно тероризуючи оборонні порядки своїх суперників гравці то однієї, то другої команд провели перший тайм поєдинку у дуже високому темпі,який закінчився з рахунком 1:1. Попервах краще виглядали господарі, і у декількох епізодах лише чудо врятували гостей від голів.

Та все ж в середині другого тайму стиряни дотисли гостей, і надовго зачинили приїжджих на їхній половині поля забиваючи красені голи один за одним. Особливих голевих моментів у гостей не спостерігалось, та втримати такий тиск гостям було не просто,тож і рахунок говорить сам за себе 4:1 на користь Сопачева