HomeСпортМотоболМотобольна збірна України може знову завітати до Володимирця

Мотобольна збірна України може знову завітати до Володимирця

( 0 Votes )

 

З 10 по 12 травня на Хмельниччині у м. Кам’янець -Подільський відбувся Кубок України з мотоболу 2019. Участь в якому взяли дві команди з Полтавщини - «Дружба» (Мачухи) та «Нива» з Вишняків, вознесенський «Восход» (Миколаївська область) та єдина команда із Західної України «Поділля-Мотор» із Кам’янця – Подільського.

Зустрічі відбулися за системою «кожен з кожним». Всього відбулося шість поєдинків, за результатами яких володарем кубка стала команда із Полтавської області «Нива» (Вишняки), яка у вирішальному  матчі здолала минулорічного володаря кубка вознесенський «Восход». Третє місце у напруженій боротьбі здобув місцевий «Поділля -Мотор». Чемпіонат України з мотоболу стартує 18 травня.

Результати всіх матчів: «Восход» — «Дружба» - 4:2,  «Поділля-Мотор» — «Нива» - 1:7, «Нива» — «Дружба» 6:1, «Поділля-Мотор» — «Восход» -1:8, «Поділля-Мотор» — «Дружба» - 2:1, «Восход» — «Нива» -2:6

Володарі кубка України з мотоболу 2019 «Нива» (Вишняки)

Чемпіонат Європи з мотоболу відбудеться у м. Мьорш (Німеччина) з 16 по 22 червня де ймовірно прийматиме участь і збірна України. Якщо питання про участь нашої команди на чемпіонаті вирішиться позитивно, то є шанс побачити збірну і у Володимирці, так як вони проїжджатимуть через наш район.

Президент СТК «Полісся», голова мотобольного осередку МФУ у Рівненській області Василь Блищик.

 

У вас недостатньо прав для коментування.