HomeСпортІнші видиВолейболісти з Полиць – кращі!

Волейболісти з Полиць – кращі!

( 0 Votes )

2 березня 2014 року відбулися змагання з волейболу в залік районної Спартакіади школярів.

У спортивних залах Володимирецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 та Володимирецькому районному колегіумі за право представляти честь району зібралися переможці зональних змагань.

У колегіумі нагороди розігрували хлопці. В ході запеклої спортивної боротьби тріумфували Полицькі волейболісти, а другими стали юнаки з Більської Волі. Трійку призерів замкнули Хиноцькі волейболісти.

У змаганнях серед дівчат Полицькі волейболістки були фаворитками ще до початку змагань, адже саме вони торік перемогли в обласних змаганнях з волейболу в залік Спартакіади школярів. Ніхто з команд-суперниць не зміг протистояти вихованкам А. Приходька.

Тож у результаті і в дівчат перемогу святкували Полиці, які не програли жодної партії у фінальних змаганнях. Другими стали Більськовільські дівчата, які програли тільки Полицям, а третіми – вихованки Володимирецького колегіуму.

команда Полицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, переможець районної Спартакіади школярів з волейболу серед дівчат 2014 року.