HomeСпортІнші видиСпартакіада «Здоров’я»: Володимирчани – кращі!

Спартакіада «Здоров’я»: Володимирчани – кращі!

( 0 Votes )

У неділю 9 листопада в с. Зоря Рівненського району відбулася обласна спартакіада «Здоров’я», присвячена до Дня працівників сільського господарства серед сільських та селищних рад на «Краще спортивне село». До змагань допускалися спортсмени, які проживають та прописані на території однієї селищної ради. Наш район представляла Володимирецька селищна рада.

Змагання проходили з п’яти видів спорту: міні-футбол, гирьовий спорт, настільний теніс, шашки та шахи. Хочу замітити, що наші спортсмени показали дуже непогані результати. Першим до скарбнички нашої команди в змаганнях з гирьового спорту в абсолютній ваговій категорії +90 кг приніс бронзу Леонід Хомич. Другою приємною новиною порадували нас Олександр Русін та Оксана Хандучка в змаганнях із шашок. Нашим спортсменам не було рівних, і в результаті ми перші. Наталії Снітко не вистачило одного очка, щоб потрапити у трійку сильніших, отже, вона четверта.

З розчаруваннями пройшли змагання з міні-футболу. Програли першу зустріч Рокитному з рахунком 1:0, та виграш у футболістів із Млинова давав шанс увійти до фінальної частини. Але, поступившись нашим сусідам із Дубровиці (1:2), ми таки лишилися поза фіналом.

Та все ж кінець цієї спартакіади був за нашими спортсменами. Коли в інших видах змагань було все ясно, то наші тенісисти ще доводили своїм суперникам, що приїхали за нагородами. Сподівання були немарними: не було рівних Євгенію Чугаю (він перший), Оксана Бульботко стала четвертою, а в результаті – другі.

У підсумку змагань, зайнявши перше загальнокомандне місце, можемо сказати, що є у нашому селищі спортсмени, які гідно захищають його честь на спортивних майданчиках. І приємно чути, що у майбутньому вони хочуть стати ще сильнішими і спритнішими. Але у всьому потрібна вправність, гарт і підготовка, інакше нам не бачити ніяких перемог.

 

Сергій Вінник,

голова Володимирецької РО ВФСТ «Колос».

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити