HomeСпортІнші видиУспіх володимирецьких волейболістів

Успіх володимирецьких волейболістів

( 0 Votes )

У неділю 30 листопада в м. Костопіль відбулася обласна спартакіада серед працівників органів місцевого самоврядування. До змагань допускалися штатні працівники сільських, селищних, районних рад та депутати районних і сільських рад.

Змагання проходили з чотирьох видів спорту: волейбол, настільний теніс, шашки та шахи. Честь району захищали спортсмени з Володимирецької районної ради, Степангородської, Каноницької, Кідерської, В.-Жолудської, Цепцевицької та Б.-Вільської сільських рад.

Старт наших тенісистів, за дуже незрозумілим регламентом змагань, після першої поразки у чоловіків зразу ж лишив нас поза фіналом. У жінок становище бажало бути кращим. Вже у першій зустрічі, легко перегравши свою суперницю наша тенісистка другий поєдинок у дуже напруженій боротьбі програла. Перемога у двох наступних поєдинках дала шанс боротися за 5-7 місця.

З розчаруваннями пройшли змагання з шахів та шашок.

Та все ж кінець цієї спартакіади був за нашими спортсменами. Коли в усіх видах змагань було все ясно, то наші волейболісти довели своїм суперникам, що вони приїхали за нагородами. І сподівання були не марними.

Після виграшу із сухим рахунком групових поєдинків у волейболістів Костополя, Здолбунова та, Дубного на нас чекали ще фіналісти двох груп: Корець та Березне. Жереб фінальної частини змагань вивів нашу команду на поєдинок з Корцем, де наші хлопці теж із сухим рахунком 2:0 у партіях перемогли свого суперника. У другому фінальному поєдинку Березно також перемогло спортсменів із Корця.

Дуже драматичним та захоплюючим був фінал, де перша партія була за нашими волейболістами у вісім м’ячів. Можливо, ця перевага і далася взнаки у другій та третій партіях, в яких наші хлопці поступилися.

Кубком та грамотами від Рівненської обласної організації ВФСТ «Колос» та обласної профспілкової організації працівників державних установ нашу команду нагороджено за друге місце в змаганнях з волейболу серед працівників органів місцевого самоврядування за програмою Спартакіади 2014 року.

Сергій Вінник, голова Володимирецької РО ВФСТ «Колос».

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити