HomeСпортІнші видиВолодимиреччина спортивна: чоловіча боротьба в жіночий день

Володимиреччина спортивна: чоловіча боротьба в жіночий день

( 1 Vote )

 

8 березня 2015 року в Володимирці відбулося відразу два спортивні заходи, в яких чоловіки визначали кращих. Так у спортивних залах Володимирецького районного колегіуму та ВПУ №29 проходив чемпіонат району з волейболу 2015 року.

В змаганнях взяли участь 7 команд, по 2 команди представили сільські колективи з Полиць та Кідер, команда  Володимирецької селищної ради, Володимирецького ВПУ 29 та волейболісти з В. Жолудська. Перемогу у першій підгрупі святкували волейболісти з Кідер, у другій – Володимирецького ВПУ №29, другими у підгрупах стали команди з Полиці-1 та Володимирецька селищна рада, які й розіграли бронзу чемпіонату району з волейболу, перемогу святкували волейболісти Володимирецької селищної ради з рахунком 2:0 за партіями (25:15; 25:15).

У фінальні сутичці волейболісти ВПУ поступившись  команді Кідер, з рахунком 17:25, у другій партії зуміли в запеклій боротьбі вирвати перемогу 25:23 на користь ВПУ. Та на більше сил у хлопців не вистачило, й у вирішальному двобої 15:9 перемогу святкували волейболісти з Кідер, які доречі, програли всього одну партію. Отож, вітаємо нового чемпіона – команду «ЮНІСТЬ» с. Кідри.

А на гаревому полі Володимирецького НВК (БАМ), стартувала відкрита зимова першість ВРФФ з футболу. Цього року у змагання бере участь 5 колективів: ФК «Половлі», МФК «Володимирець», «Промінь» с. Каноничі, «Полісся» с. Зелене та команда ветеранів Володимирецького району. У першому турі зафіксовано такі результати:

1.МФК -  Половлі - 2 : 2      

2.Ветерани – Каноничі – 0 : 1

3.Половлі – Зелене – 1 : 0.

Календар зимової першості:

ІІ – тур(15-березня)

4.Зелене – Ветерани 11-00

5.Половлі – Каноничі 12-30

6.МФК – Зелене  14-00

 

ІІІ –тур (22-березня)

7.МФК – Каноничі 11-00

8.Ветерани – Половлі 12-30

9.Каноничі- Зелене 14-30

10.Ветерани – МФК 15-45  

  АНОНС

У неділю 15 березня у спортивному залі Володимирецького району відбудеться III туру обласної спортивної гри «Сімейні перегони». Три покоління». За участі команд Володимирецького, Зарічненського, Дубровицького, Рокитнівського районів та м. Кузнецовськ. Володимирецький район представлятиме сім’я Ярут з смт. Володимимирець.

 

О. Гребень

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити