Авторизація

HomeСпортІнші видиВолодимирецькі волейболісти вдячні Віктору М’ялику за допомогу

Володимирецькі волейболісти вдячні Віктору М’ялику за допомогу

( 2 Votes )

В минулому, 2015 році, районна команда  ВК «Володимирець», переборовши чимало організаційних та фінансових проблем все ж таки подала заявку для участі в першості Рівненської області з волейболу серед чоловіків. І ось, не за  горами вже лютий 2016 року, згідно календаря змагань ми маємо приймати тур у смт Володимирець, а у нас ні якісної сітки, ні офіційних ігрових м’ячів, ні належної амуніції.

Враховуючи всі вищезазначені негаразди, представники команди звернулися за допомогою до людини, яка вже й так зробила для Володимиреччини чимало добрих справ – М’ялика Віктора Ничипоровича. І результат  не забарився, всі проблемні питання було оперативно вирішено. Тож волейболісти і представники команди щиро дякують Віктору Ничипоровичу  за допомогу і сподіваються, що своєю грою піднімуть рівень волейболу в районі, а також і зацікавленість цим прекрасним видом спорту молоді.

ВК «ВОЛОДИМИРЕЦЬ»

 

Коментарі   

 
+4 # Гість 21.01.2016, 17:34
Трохи дивно, бо в нас, як правило, кого обрали депутатом, а тим більше не обрали,швидко забувають місце зльоту чи падіння. А у випадку з М'яликом спостерігається досить довга послідовність допомоги району. Там мости, там дорога, а тут і спортсмени дякують... Аж захотілося повірити людей! От би всі депутати, кандидати чи меценати так! Тоді б і район мав би кращий вигляд і людям жилося б комфортніше.
Відповісти
 
 
0 # Гість 21.01.2016, 18:51
Бо хтось втовк йому в голову що він може стати депутатом,а пацан і повірив.Не потрапляв він ще в істрію коли політики обдеруть мецената як коза липку і викинуть як використану гумку. А так буде.
Відповісти
 
 
+2 # Гість 21.01.2016, 22:13
Можливо, так буває, але завжди хочеться вірити в краще. Песимізм і так з усіх сторін лізе. Маю надію "пацан" втримає курс і не потоне з головою в політиці, яку не даремно називають брудною. Хтось же має починати виходити з цього болота? А раптом саме той випадок?
Відповісти
 
 
-1 # Гість 01.02.2016, 19:41
Відгадайте загадку: Як відризнити українця від єврея по одягу? :-*
Відповісти
 
 
0 # Гість 03.02.2016, 16:47
Українці у шинелях та в камуфляжі,а євреї у вишиванках.Так! ?
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 120 гостей на сайті