Авторизація

HomeСпортІнші видиВідбувся чемпіонат Володимирецького району з волейболу (+фото)

Відбувся чемпіонат Володимирецького району з волейболу (+фото)

( 1 Vote )

В неділю 13 березня, за підтримки Благодійного фонду «Наш Край» народного депутата України Василя Яніцького в спортивних залах Володимирецької ЗОШ № 1 та Володимирецького районного колегіуму проходив чемпіонат району з волейболу. Цього року за титул кращого волейбольного колективу змагалися 8 команд.

Всі команди призери та кращі гравці чемпіонату району з волейболу отримали грамоти управління освіти, молоді та спорту Володимирецької РДА, а переможець – МВК «Володимирець» крім  грамот отримав ще й кубок. На нагородженні були присутні представники народного депутата України Василя Яніцького помічники-консультанти М. Герасимчук та Я. Березюк , які вручили командам призерам грошові винагороди від Благодійного фонду «Наш Край».

Отримали грошову винагороду й полицькі дівчата, які в переддень Міжнародного жіночого дня на сільських іграх Рівненщини здобули бронзові нагороди. 

 

 
 

 

  Михайло СЛОБОДЗЯН

 

Коментарі   

 
+2 # Гість 16.03.2016, 15:20
Дуже змістовна стаття про Яніцького та МВК Володимирець... але можна було б згадати і про Цепцевичі ,і про Кідри,і про Полиці ,і про інші сільські команди які не отримують спонсорськоі допомоги від депутата Яніцького
Відповісти
 
 
+1 # Гість 17.03.2016, 08:22
МВК "Володимирець" теж не отримує спонсорської допомоги від депутата. А команди учасниці дійсно треба було б назвати, та й призерів озвучити...
Відповісти
 
 
+1 # Гість 17.03.2016, 09:59
Мабуть і про Вас згадають,якщо переможете.
Відповісти
 
 
0 # Гість 18.03.2016, 10:09
Дійсно, людям які цікавляться спортом, взяти з цієї статті нічого. Можна було б хоч назву іншу придумати. А рівень волейболу в районі піднімати треба, а то де і були колись хороші команди, зараз нуль. Та й Володимирець, який колись виставляв на чемпіонат району 2-3 команди, в цьому році підсилили 2 гравці колись сильного у волейболі Городця.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 18.03.2016, 10:58
Тут трохи більше інфи http://www.volodrda.gov.ua/vidomi-krashhi-komandy-u-chempionati-rajonu-z-volejbolu/
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 66 гостей на сайті