HomeСпортІнші видиПолицькі волейболістки - срібні призери області

Полицькі волейболістки - срібні призери області

( 0 Votes )

Усі ми знаємо народну мудрість: «Головне здоровя, а інше – додасться». А що ми знаємо про здоровий спосіб життя? Напевно, досить багато.

Хтось із нас півжиття проводить на дивані або в кріслі, хтось обжирається до відвалу, хтось працює до знемоги, навіть уві сні прораховуючи вигідність операцій. А ще на все це накладається любов до нікотину і спиртного. Ось і виходить, що ні про який здоровий спосіб життя говорити не доводиться. А насправді здоровий спосіб життя – це зовсім не складно. У поняття здорового способу життя входить декілька компонентів. Одним з найважливіших чинників, складових поняття здорового способу життя є, звичайно, плідна праця.

                Для дівчат старшокласниць Полицької ЗОШ І-ІІІ ступенів плідною працею є не тільки здобуття знань, а й заняття улюбленим видом спорту – волейболом. Варто відзначити, що спортивна зала школи є галасливим майданчиком для занять волейболом не тільки нашим юним спортсменкам. Тут мало не щодня збирається молодь села з числа як дівчат, так і хлопців для гри в улюблений роками вид спорту. Іноді для отримання позитивного заряду енергії і настрою варто чекати не одну годину, адже попереду в черзі 2-3 команди бажаючих.

Уперше на обласному рівні шкільна команда дівчат з волейболу здобула призове місце ще в 2004 році. З того часу наші волейболістки ставали переможцями та призерами офіційних обласних змагань вже два десятки разів. Це були змагання не лише учнівських колективів, а й серед сільських спортсменів та аматорських команд Рівненщини. Команда учнів Полицької ЗОШ І-ІІІ ступенів вже тричі поспіль виступала в останніх фіналах спартакіади школярів Рівненської області. В 2013 році наші дівчата, очолювані своїм капітаном Наталею Дейнекою тріумфально закінчили ці змагання. В останніх двох змаганнях, де капітанами були Валя Кравець та Таня Кухарець, дівчата зупинилися за крок до перемоги.

У 2016 році наші дівчата також успішно подолали зональні в м. Кузнецовськ, де окрім господарів суперниками були сусіди  з Дубровиці та Зарічного. У півфіналі Полицькі волейболістки переграли Корецький та Костопільський райони. І лише на третьому етапі у фінальному матчі за загальну перемогу в м.Рівне поступились гідному супернику – вихованкам команди майстрів рівненської РЕГІНи. На фото срібні призери обласної спартакіади серед школярів (зліва направо): Іванна Матюх, Ольга Матюх, Катерина Лисько, Софія Суховецька, Аліна Стельмах, Катерина Пашко, Ангеліна Демчук, Ірина Пашко, Тетяна Кухарець, сидять –Наталія Стадник, Анастасія Стельмах, Інна Гутник. В центрі – тренер команди Анатолій Приходько.

                Наступні змагання за участі вихованок А. Приходька відбудуться 14 травня. Полиці, як переможці попереднього етапу, стали господарями головного фіналу чемпіонату області серед аматорських команд Рівненщини. Нашими суперниками будуть команди Сарн та Костополя. Боротьба за чемпіонство буде дуже напруженою. Своїм відношенням до справи наша молодь села заслуговує на повагу та підтримку. Полицька сільська рада підтримує команду, нещодавно виділила кошти на придбання ігрової форми та м’ячів. Благодійний фонд «Наш край» народного депутата Василя Яніцького також виділив грошову премію для дівчат на фінал чемпіонату області. Хотілося б від імені команди, тренера та дирекції Полицької ЗОШ І-ІІІ ступенів висловити йому слова щирої вдячності за підтримку.

                Отож, наші дівчата пам’ятають, що вони отримали від природи коштовний дарунок – своє здоров’я і завдання у них, як і решти підростаючого покоління, використовувати доступні методи для його збереження і примноження. В даному випадку – бажання займатися улюбленим видом спорту – волейболом.

 


 

Руслана Лесько,

заступник директора з виховної роботи.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити