HomeСпортІнші видиУспіх володимирчан на спартакіаді

Успіх володимирчан на спартакіаді

( 0 Votes )

У неділю 20 листопада в м. Костопіль відбулася обласна спартакіада серед голів сільських та селищних рад, присвячених дню самоврядування. До змагань допускалися штатні працівники сільських, селищних, районних  рад.

Протиборства проходили з семи видів спорту: волейбол, футзал, настільний теніс (жінки), шашки (жінки), дартс (жінки), шахи та гирьовий спорт.

Старт наших спортсменів розпочався вдало. Уже в першому виді у змаганнях гирьовиків сільський голова з с. Воронк Леонід Хомич дав знати, що він приїхав лише за нагородою. Так і сталося: після другого етапу в штовханні 24-кілограмової кулі нашому гирьовику не було рівних. Отже, Леонід Іванович приніс першу нагороду до командного заліку спартакіади.

Поки волейболісти та футзалісти боролися на спортивних майданчиках, наймолодший з нашої делегації голова Собіщицької сільради Олександр Гаврилюк у шахах вже став третім. Хотілося б відмітити і голів-старожилів, які у футзалі теж були треті.

А от волейболістам не вистачило самовпевненості. У вирішальній партії за перше місце при рахунку 20:8, виграючи дванадцять м’ячів(!), наші хлопці умудрилися програти з рахунком 23:25 і задовольнилися  другім місцем.

У загальному підсумку можна було б сказати, що й непогані були б показники в командному заліку, але згідно регламенту змагань з нашої команди були зняті очки за невиставлених спортсменів в інших видах змагань серед жінок. Тож маємо четверте загальнокомандне місце. Але  дуже приємно, що жоден наш учасник не лишився без нагороди.             

Сергій Вінник,

голова Володимирецької РО ВФСТО «Колос».

 

Переможні «Сімейні перегони»

20 листопада у м. Сарни відбулась обласна спортивна гра «Сімейні перегони. Велика сімя». Учасниками змагань стали сім спортивних сімей північних районів області.

Районну команду представляла родина Ярути Олександра: дружина Ірина, дочка Христина та син Олександр. Досвід, набутий в минулому, дався взнаки. Наші спортсмени впевнено подолали естафети «Футбол», «Баскетбол», «Фітбол», «Доджбол», «Скакалка» та «Гімнастичну» та здобули перше місце. У нагороду отримали кубок та футболки з олімпійською символікою. 

На спортсменів в наступному році чекає супер-фінал, який розіграють усі переможці обласних сімейних перегонів.

Юрій РИМАРЧУК.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити