Авторизація

HomeСпортІнші видиУспіх володимирчан (+фото)

Успіх володимирчан (+фото)

( 1 Vote )

11 лютого в м. Березне відбулися змаганя в залік обласних сільських ігор Рівненщини серед збірних команд районів з гирьового спорту та Кубок з волейболу серед сільських та селищних рад Рівненської області.

Із самого початку хочемо подякувати небайдужим людям, які вкладають частинку себе в розвиток спорту на селі. Поїздка наших спортсменів на ці змагання до м. Березне була на межі зриву за відсутності коштів. Але завдяки голові благодійного фонду «Наш край» народному депутату України В.П. Яніцькому та Володимирецькій селищній раді які зробили все можливе для нашої спортивної делегації виділивши кошти на харчування та транспорт.

Василь Петрович зробив усе можливе для нашої спортивної делегації, виділивши кошти на транспорт та харчування спортсменів.

Отже, після проходження мандатної комісії та жеребкування команди розійшлися по спортивних залах міста. Старт наших спортсменів розпочався вдало. Вже в першому виді змаганнях гировиків наша команда задала тону. Так і сталося.

Після другого етапу у своїй ваговій категорії до 95 кг з поштовху 24-кілограмової кулі нашому гирьовику Леоніду Хомичу не було рівних. Другим у цій ваговій категорії теж був наш земляк воїн АТО Сергій Бадига.

У ваговій категорії 95+ також домінували наші гирьовики. Першим був Володимир Домінікін, друге місце у Вадима Чашки.

У цьому виді змагалися й жінки. Тут не було рівних сарненським спортсменкам (одна з них на даний час є діючею чемпіонкою світу серед юніорів).

Згідно регламенту змагань, до командного заліку зараховувались три кращі результати, де наші географічні сусіди із Сарн завдяки жінкам стали першими. Друге місце – у Володимирчан, а третє в господарів.

Уже вкотре нашим волейболістам не вистачило чи самовпевненості, чи везіння. Впевнено вигравши зональні змагання, наші волейболісти чекали свого суперника у фіналі. Вже не вперше у таких змаганнях нам дісталась команда з Березного, яка впевненно переграла своїх суперників із Рівненського району та Дубровиці.

Перша партія фінального поєдинку проходила майже сорок хвилин. Очко в очко команди йшли майже всю першу партію. І ось, здавалося, випав шанс нашим спортсменам дотиснути суперника. За рахунку 23:20 на нашу користь господарі змогли не тільки зрівняти, але і відірватись на один бал вперед. За деякий час уже наша команда на один бал попереду. І так це точилося до рахунку 30:30, де везіння було на боці господарів. Вистріливши двома гарматними ударами, березнівчани вирвали перемогу у цій партії.

Друга партія пройшла спокійніше. Місцеві волейболісти вже на початку партії провели декілька замін. Відірвавшись від нашої команди до середини поєдинку на девять балів, господарі вже не упустили ініціативи і довели поєдинок до перемоги з рахунком 25:20 на свою користь.

Отже, ми знову другі, третє місце – у команди з Дубровиці.

Перемога в Зарічному

У неділю, 12 лютого, на другий день після змагань в Березному наші волейболісти взяли участь в традиційному турнірі в Зарічному пам’яті воїнів-афганців, учасників бойових дій, учасників АТО та Героїв «Небесної сотні». Всього участь в турнірі брали шість команд. Окрім чотирьох від господарів, до участі долучились гості з Любешова Волинської області та володимирчани.

Наші волейболісти у своїй групі здолали місцевих гравців з Серників 2:0 та Бродниці 2:1. В іншій групі перемогли гості з Любешова. Таким чином, перше місце розіграли гості змагань. Напружений поєдинок завершився перемогою наших волейболістів.

Поїздка нашої делегації стала можливою завдяки підтримки підприємців Олександра Охрімчука, Андрія Козлюка та Володимирецької селищної ради. Приємно відзначити, що спортивний сезон 2017 року розпочинається вдало.

Команда із Зарічного посіла втішне третє місце, перегравши Бродницю 2:1. На наших волейболістів чекають наступні змагання, які відбудуться найближчими вихідними в Любешові.

А 5 березня в смт Володимирець пройде чемпіонат району з волейболу. До участі запрошуються колективи населених пунктів нашого району.