HomeСпортІнші видиСпортивні новини району

Спортивні новини району

( 4 Votes )

 

 

Публікуємо добірку найсвіжіших спортивних досягнень Володимиреччини. 

 

Відкритий чемпіонат селища з футзалу

У неділю, 28 січня, Володимирецький районний колегім приймав різного роду спортивні змагання.

У чемпіонаті селища з футзалу проходили вирішальні поєдинки, які визначили  п’ять путівок до фінальної частини чемпіонату району, який стартує вже наступними вихідними.

Перед початком чемпіонату оргкомітетом було прийнято рішення щодо фіналістів цього чемпіонату. До фінальної частини входять дві команди від селища, дві сільські команди та одна команда за кращими показниками  цих змагань. 

Володимирецький МФК (30 очок), який пройшов весь турнір без жодної поразки, гарантував собі перемогу в турнірі задовго до завершення. А для інших претендентів на нагороди вирішальним став заключний тур.

У підсумку слідом за чемпіонном розмістилась команда «Промінь» з Канонич (23 очки). Володимирецький «Старт», маючи однакову кількість 22 очки з Кідерською «Юністю-І», за рахунок перемоги в особистій зустрічі, замкнув призову трійку.

До фінальної частини чемпіонату району, незважаючи на десятиочкове відставання,  потрапила команда ВПУ-29 (12 очок), тому що інші шість учасників селищних змагань набрали менше очок.

Відбіркові змагання, що відбудуться найближчої неділі у Володимирці, Заболотті та Мульчицях, додадуть іще чотири сильніших колективи, які й розіграють звання чемпіона району з футзалу.

 

Чемпіонат району з настільного тенісу та шашок

       У цей же день пройшов відкритий чемпіонат району з настільного тенісу та шашок. З настільного тенісу жінки та чоловіки змагались окремо. За результатами двоколового турніру, де суперниці зіграли між собою по дві зустрічі, перемогу здобула викладач фізичної культури із Мульчиць, неодноразова учасниця цього виду спорту Світлана Булан. Друге місце посіла працівник райдержадміністрації Вікторія Моніч. Третій результат показала жителька Володимирця Любов Мозуль. 

У дуже запеклій та драматичній боротьбі  пройшли змагання у чоловіків. Після кожного поєдинку мінявся лідер. Маючи по 14 очок, за рахунок перемоги в особистій зустрічі третій результат у боротьбі з постійним учасником даних змагань та чемпіоном 2015 року Степаном Бережним виборов тренер Володимирецької КДЮСШ Андрій Пронін.

Також особиста партія вирішувала долю чемпіонства, де зустрілися минулорічний  чемпіон з Любахів Дмитро Карабан та срібний призер із Вараша Віктор Дубенський. Цього разу суперники помінялись місцями, сильнішим виявився  Віктор Дубенський. У Дмитра Карабана другий результат.

У змаганнях шашкістів 14 учасників боролись за чемпіонський титул. Перед останнім туром склалась ситуація, що на перемогу претендували одразу пятеро спортсменів. Юрій Римарчук (9 очок, 6 місце) поступився Олександру Савоніку (9 очок, 5 місце) з Мульчиць й вибув з когорти претендентів.

Перемога Дмитра Андрєєва (11 очок) у вирішальному двобої з Олександром Садом (9 очок, 4 місце) вивела його в чемпіони. Дмитро більш відомий звитягами на шаховому Олімпі, а шашкове досягнення заслуговує поваги, якщо згадати, що в попередньому шашковому чемпіонаті Андрєєв  фінішував лише двадцятим. Два інші призові місця з 10 очками посіли Олександр Русін (2 місце за додатковими показниками) та Іван Войтович (Довговоля).

Серед жінок кращого результату досягла викладач Володимирецького колегіуму Оксана Гніденко, другий показник серед жінок за представницею райцентру Людмилою Дихавкою.                                                          

 

Свято спорту у Великому Жолудську

Уже третій рік поспіль загальноосвітні навчальні заклади області залучаються до участі в конкурсі «Олімпійський куточок». Згідно з правилами, учасники облаштовують в своєму навчальному закладі «Олімпійський куточок», до складу якого повинна увійти література та плакати на тему олімпійського руху, масового спорту та здорового способу життя, а також спортивні нагороди та здобутки своєї школи, інформаційні стенди про користь рухового дозвілля та інші спортивні матеріали.

Переможці районного конкурсу – Суховільський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» та Великожолудський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» – представляли наш район на обласному етапі.

Суховільський НВК нагороджений грамотою за активну участь. Великожолудський навчальний заклад святкував загальну перемогу в обласному конкурсі.

30 січня представники обласного центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх» завітали у Великожолудський НВК та вручили переможцям кубок та призи. Окрім цього, вони провели фестиваль здорового способу життя серед школярів 5-6 класів навчального закладу. «Зірка», «Козачата», «Спортсмени» та «Соколята» вміло вправлялись в цікавих естафетах. Перемогу святкували «Спортсмени» з 6-Б класу. Всі учасники отримали масу емоцій та нагороджувальну атрибутику від організаторів свята.

Матеріали підготували Сергій Вінник  та Юрій Римарчук.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити