HomeСпортІнші видиВолодимирчани здобули перемогу на "Сімейних перегонах"

Володимирчани здобули перемогу на "Сімейних перегонах"

( 0 Votes )

В неділю, 20 травня. в м.Сарни відбулись змагання ІІІ туру обласної спортивної гри «Сімейні перегони».

Районну команду цього разу представляли дві сім’ї з Володимирця, батьки вчителі фізичної культури ЗОШ    № 1: Марія Володимирівна Мазан та її син Вадим і Микола Віталійович Зінь зі своєю донечкою Анастасією.

 Цього разу, окрім п’яти спортивних конкурсів, в програму входили інтелектуальні завдання. Незважаючи на те, що наша команда вперше брала участь в подібних змаганнях, це на завадило представникам Володимиреччини стати переможцями та здобути путівку до Суперфіналу, що відбудеться в літній період.  Призерів щедро нагородили медалями, футболками та іншою нагороджувальною атрибутикою. Окрім призів, учасники отримали масу позитивних емоцій.

Приємно відзначити, що серед дев’яти учасників Суперфіналу буде два представника нашого району, в другому турі перемогу святкувала сім’я Ярут. Бажаємо нашим спортивним командам подальших успіхішних стартів.

 

Спартакіада державних службовців Рівненщини 

13 та 20 травня в обласному центрі відбулись змагання з баскетболу та волейболу в залік обласної спартакіади серед збірних команд державних службовців.

Цього року не вдалось залучити усіх представників сильної статі, що постійно беруть участь в подібних змаганнях, тому районну делегацію підкріпили дівчата: Людмила Сотрута, Марія Войтович, Оксана Романенко, Оксана Шилак, Олена Мельник та Марія Ошурко.

Саме представниць «слабкої» статі в нашій команді було найбільше. Лише з волейболу в нашій та команді обласної адміністрації  брали участь троє дівчат. Саме ці колективи на заключному етапі зустрілись в очному двобої в боротьбі за восьме місце перемогу святкували представники обласного центру, які в минулому році були першими. Остаточний результат нашої команди – дев’яте місце. Такого ж результату добились і баскетболісти. Через тиждень стартують змагання з футзалу.

Марія Войтович, в.о. начальника відділу молоді та спорту райдержадміністрації

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити