HomeСпортІнші видиЛітні спортивні ігри Володимиреччини (+фото)

Літні спортивні ігри Володимиреччини (+фото)

( 3 Votes )

На спортивних майданчиках РОК «Біле Озеро» відбулись літні спортивні ігри Володимиреччини.

У програму змагань ввійшли пять видів  спорту: пляжний волейбол, пляжний футбол, перетягування канату, гирьовий спорт та дартс.

На волейбольному майданчику команди змагались у трьох номінаціях. Серед чоловіків призові місця розіграли представники Володимирця. Перше місце в складі команди селищної ради виграли Олександр Гузей та Валентин Володько, друге місце в команди колегіуму (Михайло Гладиш та Євген Кудін), третє дісталось представникам з ВПУ Віталію Жакуну та Назару Кібишу. Серед жінок змагались Полицькі волейболістки. У вирішальній грі Анжеліка Демчук з Аліною Мелещук переграли Інну Гутнік та Ангеліну Демчук. А в змішаних парах перемогу святкували Інна Гутнік з Валентином Володьком, які в грі за перше місце виграли в Ангеліни Демчук з Євгеном Кудіним.

На футбольному майданчику футболісти з Половель розділились на дві команди й зуміли посісти два призових місця. А перемогу святкували футболісти МФК «Володимирець» у складі Володимира Муравинця, Дмитра Китуна, Сергія Бурми, Михайла Гладиша та Романа Дацького.

З перетягування канату у вирішальній схватці Половлі були сильнішими за Володимирець ..

Змагатись з гирьового спорту зголосились 8 спортсменів з пяти населених пунктів. За відсутності чемпіона Леоніда Хомича перше місце виборов Влад Пінчук з Половель, його результат у ривку 55 підйомів гирі вагою 24 кг почергово лівою та правою рукою. Другий результат в Юрія Римарчука з Довговолі – 47 підйомів. Третє місце з результатом 41 підйом дісталось Олександру Приступі з Половель.

37 учасників змагались у вправності з дартсу. За результатами трьох етапів найкращі снайперські здібності продемонстрував Володимир Муравинець з Дубівки (262 очка з 420 можливих). Друге місце дісталось Сергію Бурмі з Володимирця (247 очок. Третій результат показав Ігор Мініч з Половель (238 очок). Серед жінок призи розіграли Володимирчанки: перемога дісталась Олені Мельник (164 очка), друге місце в Світлани Клименко, а третє виборола Поліна Босик. За прідсумками п’яти видів спорту в командному заліку перемогу святкували представники  Володимирця (176 очок очок). Друге місце дісталось спортивному клубу з Половель (131 очко). Третій результат за Полицями (76 очок).

День фізичної культури та спорту

День фізичної культури і спорту традиційно святкується другої суботи вересня. Цьогоріч, окрім проведення спортивно-масових заходів на теренах району,  6 вересня здійснено поїздку до обласного центру. В програмі поїздки проведено чемпіонат району з боулінгу, що пройшов в розважальному центрі «Турбіна». Полицькі волейболістки встигли покататись на ковзанах. Окрім цього районна делегація взяла участь в урочистостях з нагоди Дня фізичної культури і спорту та 25-річчя комунального закладу «Інваспорт», що відбувались в драматичному театрі. Для участі в чемпіонаті району з боулінгу зареєструвались 38 учасників. Змагання пройшли в три етапи. Варто відзначити, що лідери попереднього етапу сільський голова з Красносілля Дмитро Ковальчук та вчитель районного колегіуму Любов Мозуль, за підсумками змагань не змогли попасти в призову трійку. Серед жінок перемогу здобула волейболістка з Полиць Аліна Мелещук. Друге місце виборола переможниця «Сімейних перегонів» Ірина Ярута, третє місце за капітаном волейбольної команди Валентиною Кравець. Серед чоловіків переможцем став багаторазовий чемпіон з гирьового спорту Воронківський сільський голова Леонід Хомич. Друге та третє місце вибороли футболісти Сергій Жданюк та Дмитро Дацький.

Свято завершилось з позитивними емоціями на мажорній ноті. Усі учасники, окрім нагород, отримали заряд бадьорості. Спортивне життя продовжується.

Юрій Римарчук, начальник відділу молоді та спорту райдержадміністрації

Успіх Володимирчан.

В минулу суботу, з нагоди Дня фізичної культури і спортув м.Сарни відбулися обласні спортивні ігри Рівненщини серед  сільських, селищних рад «Краще спортивне село». В цих зональних змаганнях взяли участь сім північних районів та три окремі тереторіальні громади (ОТГ). Змагалися спортсмени у чотирьох видах: міні-футбол, гирьовий спорт, шашки, настільний теніс та перетягування канату.

Нашу районну делегацію представляли спортсмени з Половель. Вони вже маючи досвід в таких змаганнях на районному рівні, показали непоганий результат на обласних змаганнях. Старт наших спортсменів розпочався вдало. Вже в першому виді  змагань наші футболісти дуже впевнено пройшли до фінальної частини. Матч за перше місце з командою «Сокіл» з Осови  Дубровицького району проходив в дуже гострій боротьбі, основний час закінчився з рахунком 2:2. Спортивну лотерею, яку футбольні фахівці називають пенальті наші хлопці виграли «всуху» 2:0.

Саме в цей час на другому спортивному майданчику проходили змагання з перетягування канату і саме спортсменам з Осови наші земляки і поступилися. Отже, з міні-футболу перше місце, з перетягування канату - друге.

В шашках Махновець Руслан був другий. На жаль у інших видах наші спортсмени показали гірші результати. Третім став наш тенісист Олександр Приступа. З гирьового спорту ми також треті. Тут сильнішими були сарничани.

Отже загальнокомандне третє місце у Володимирчан.