HomeСпортІнші видиВолодарі тенісних ракеток зустрілись у колегіумі (+фото)

Володарі тенісних ракеток зустрілись у колегіумі (+фото)

( 0 Votes )

V міжнародний турнір з настільного тенісу серед дітей і молоді з інвалідністю та учасників АТО відбувся у Володимирецькому районному колегіумі.

Турнір – іменний, й організатори, ГО «Культурно-мистецьке об’єднання інвалідів» (м. Житомир) та Володимирецький районний колегіум, присвятили його Герою України В’ячеславу Чорноволу та Міжнародному дню людей з інвалідністю.

Позмагатись у вправності за тенісним столом у Володимирець прибули спортсмени з Одеської, Донецької, Київської та Житомирської областей. Упродовж двох днів, 22-23 грудня, вони виборювали звання кращих майстрів тенісної ракетки.

В урочистій обстановці, відкриваючи змагання, голова правління ГО «Культурно-спортивне об'єднання інвалідів» Олександр Іськов, як автор проекту, щиро подякував директору колегіуму Анатолію Остапенку та всьому педколективу за теплий прийом і підтримку. Як стало відомо з його слів, цей іменний турнір, стартувавши у 2012 році у Косові на Івано-Франківщині, вже відбувся у Києві, Житомирі та Рівному. А нинішній, п'ятий, завітав у Володимирець.

В.Іськов повідомив, що кубок – перехідний. Крім нього, учасників чекають медалі та призи. А відтак багато гарних слів мовилося про призвідника свята – самого В.Чорновола, якому 24 грудня виповнилося б 81 рік. Відзначалося: такі, як він, люди «з'являються на крутих віражах історії, щоб у житті бути провідниками свого народу, а у вічності – незгасимими смолоскипами, орієнтирами на шляху».

 


Пам'ять про «останнього українського революційного романтика ХХ століття», «патріарха новітньої української політики», вшанували хвилиною мовчання, після чого слово взяли представники місцевої влади: начальник відділу спорту Володимирецької РДА Юрій Римарчук, заступник голови Володимирецької районної ради Володимир Савонік та заступник Володимирецького селищного голови Василь Лосінець. Як відмічалося, нинішній тенісний турнір не входить в офіційний спортивний календар району, але він – комплексний, тож у ньому змагатимуться і люди з особливими потребами, і воїни АТО. Такі змагання відбуваються нечасто, а тому набувають особливої важливості. Тож спортсменам бажали перемоги, а змаганням – ще довго збирати шанувальників настільного тенісу.

«Символічно, що турнір проходить напередодні Нового року, і ми бажаємо учасникам нових звершень і спортивного настрою на перемогу», – мовив Петро Озеруга, головний суддя турніру. Від нього у кінцевому рахунку й залежало, куди поїде з Володимирця кубок. І боротьба у всіх групах справді була безкомпромісною, а перемоги діставалися найдостойнішим.

Серед спортсменів з інвалідністю перше місце виборов Євгеній Казімка з Київщини, друге – його землячка Тетяна Рудківська, а третє – володимирчанин Максим Столярчук. З-поміж учителів перше-третє місця посіли Михайло Гайдиш, Євген Кудін і Любов Мозуль. А в громадській організації «Особлива молодь», діючій при Володимирецькому колегіумі, кращими тенісистами визнано Євгена Котовича, Руслана Крису і Дмитра Рожця.

 

 

Переможців турніру названо і серед команд-учасниць. Найсильнішою виявилася команда макарівських тенісистів (Київщина). Друге місце заслужено посіли володмирчани, а третє розділили між собою команди Одеської та Донецької областей.

Володимир ПОЛІЩУК.

Фото автора.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити