HomeСвіт цікавогоСвіт цікавогоАстропрогноз на 2019 від Галини Тєтєнєвої (частина І)

Астропрогноз на 2019 від Галини Тєтєнєвої (частина І)

( 0 Votes )

Як не дивно констатувати, за останні 5 років астрологи та провидці практично не дають ніяких прогнозів.

По перше, бояться за свою репутацію. По друге, хід подій у світі такий стрімкий, що прості «деталі» можуть зіграти першу скрипку і внести доленосні рішення цілим континентам і народам. Наведу приклад.

Астролог і журналіст газети «Четвертое измерение» Лариса Поліщук ще у 2003 році повідомляла, що схід та південь України «горітиме у вогні», а в Криму і на вищеназваних українських територіях йтиме братовбивча війна. І вона відкрито написала, що на Україну в 2012-2017 роках нападе … Росія. Після публікації її звільнили. Але в колі знаючих людей вона і досі в пошані. Тоді був такий час, що прямо нашим людям правду не можна було говорити.

А тому мій прогноз буде персонально стосуватися тільки нашого регіону. Чому? Бо вам Павло Глоба чи ще якісь відомі астрологи про Липне, Зелене, Рафалівку чи Новаки прогноз робити не будуть.

 

Загальні зміни

Зазначу, що астрологія – це математика, тригонометрія і астрономія. Якби мені сказали, що через роки моїми вірними супутниками стануть «синуси» і «косинуси», «тангенси» і «котангенси», то я б нізащо не повірила. Алгебру я терпіти не могла. Тому якщо ці рядки читають молоді люди, візьміть собі на майбутнє: те, що сьогодні нам не подобається, все, що ми ігноруємо – колись стане в пригоді.

Прогнозом майбутнього року колись займалися в кожній селянській хаті перед Різдвом. Починаючи з 24 грудня і по 7 січня кожен день записували погоду. Яка погода 24 грудня – такою буде вона у січні. Погода за 5 грудня відповідала лютому, 26 грудня – березню, і так аж до 7 січня. Адже від погоди залежало все подальше життя хлібороба і його родини. Тому першою справою було дізнатися: чи буде урожайним рік? Як він впливатиме на здоров’я хатніх, худобу? Так, співставляючи циклічні події та прикмети, селяни вимальовували собі прогноз.

Сьогодні наука пішла далеко вперед. Перед тим, як заготовляти сіно чи садити загін капусти, ми заходимо в Інтернет і дивимося, яка буде погода. Проте людям зараз мало цієї інформації. Їх цікавить, що краще робити в той чи інший день? Коли найкраще вирушати в поїздку за кордон, закласти будівництво будинку та втілити інші доленосні рішення?

На сьогоднішніх календарях, де вказані дні місячного циклу, дають поради як краще, успішніше започаткувати ту чи іншу справу, скласти вигідно контракт і мати максимум вигоди.

Але ці календарі адресовані переважно діловим людям і робляться вже часто комп’ютерними програмами, а не людьми. Все по шаблону. Але не враховуючи дрібних деталей індивідуального гороскопа людини чи якихось родових важливих подій, такі поради календарів «під копірку» вас дійсно можуть розчарувати.

Наприклад, вибори у березні 2019 року. Візьмемо претендента, який народився 5.08.1952 року. Перспектив ніяких. Хвороба, дорога, обман. Під хворобою стоїть «прихована скупка землі на 49 років», нападки на журналістів і їх відповіді, і знову — вікна, Італія, земля.

Вибори у жовтні 2019 року, кандидат той же. Є перемога. Але вона незаконна. Власник має натуральним образом відхворіти. ВІН НЕ ДОТРИМАЄ СВОГО СЛОВА. Він звик жити «на дурняк», не заплатить ні своїм «штабістам, ні журналістам». Отой аванс, що він дасть, оце й буде «все». Хоча він прекрасно знає, що за все треба платити. Перші удари за брехню підуть на нирки, ноги та очі. Але таку «розплату» можна витримати, бо вона буде поділена на тих, хто йому допомагав. Тобто на нас усіх, хто за нього «голосував»…

Ніхто ніколи не принесе щось задарма на тарілочці. І за все треба сьогодні платити. Час змінився. І я зовсім не дивуюся, що в нас у країні запроваджують проект «Муніципальна няня» за ізраїльським зразком, коли після трьох місяців пологів жінка має вийти на роботу. Хто жив і працював в Ізраїлі – вам це підтвердять.

Ще одна соціальна зміна гряде у ряді слов’янських держав як запозичення з єврейської країни – своїх дітей маєш виховувати сам, а не Держава. Тобто до батьківства будуть значно посилені вимоги.

Далі гостро стоїть пенсійне забезпечення. Кожен про свою старість має подбати сам. Тобто у селі, маючи земельний наділ, маєш утримувати живність, щоб вона вас прогодувала. Якщо ви продали чи здали в оренду свою землю – на ці кошти й маєте жити, скільки вам Бог записав. Бідних людей буде дуже багато.

Щодо землі. Ще трішки, і побачите, яка боротьба йтиме за ваші паї. У вас двері будуть не закриватися. Головне, щоб та земля була оформлена. Це скарб. Не слухайте голови сільради і батюшки, які агітують вас здати паї в оренду волинянам та заїжджим приблудам. Ваші паї будуть тихцем перепродані і крайнього ви не знайдете. Якщо надумали здавати свій пай, то лише тому, кого ви знаєте, місцевим фермерам.

У 2019 році в рік Свині великих перспектив у тваринництві не спостерігається. Катастрофічне зменшення поголів’я ВРХ і коней. Причина: відтік молоді із села за кордон. Німецька та іспанська мови в пріоритеті. Зате великі гроші повернуться в село.

Об’єднані територіальні громади. Тут палка з двома кінцями. Переважна більшість наших сільрад чекають чергових виборів: а раптом ОТГ відмінять, як це ледь не сталося у Вараші? З 2019 року земля поза зоною ОТГ буде державною, а не районного чи обласного підпорядкування. Хочеш побудуватися на своїй рідній землі на хуторі – будеш за дозволом їхати до Києва. Як зараз схожа проблема є в Городці, Келихові та Сваринях. Під вікнами є земля, а вона – не твоя, державної Академії.

Району вже треба владнати нарешті питання земель Городецької сільської ради. Шубково під Рівно вирішило і розпаювало.

2019 рік – означає «3». Число «3» – хороше число, особливо у фінансах. Будь-які домовленості, підкріплені юридично вивіреними договорами, принесуть прибутки обом сторонам (особливо по землі і по транспорту).

РІК 2019 – «ЛІДЕР ПЕРЕТВОРЮЄТЬСЯ НА ДИКТАТОРА», «АМБІЦІЇ – НА ЖАГУ ВЛАДИ». Тобто старе захоче покерувати новим і молодим, через що виникнуть адміністративні проблеми. Трійка – подвоєна «робота», що дуже добре.

Медицина витерпить, якщо во главу поставить не діагностичну, а лікувальну апаратуру, апарати вимірювання кількості важких металів в організмі людини, апарати штучної нирки та вентиляції легень. Лікарям варто робити персональні ліцензії на право проведення складних операцій, без врахування статусу лікарні, в якій працюють (первинна, вторинна галузь чи спеціалізована). Нетрадиційні методи лікування візьмуть верх.

Хвороби, що завдаватимуть прикрощі – тиск крові, серцеві, шкіра, болі в ногах і руках. У жадібних людей – ліва нирка (краще вже поміняти ставлення до матеріальних благ і менше сердитися).

Геологічні розвідки, надра. Навіть не хочу на цю тему говорити. Єдине, що радує: на базі нашого бурштину буде створено підприємство із перспективним майбутнім, можливо, на території «Фазенди», філіалу склозаводу «Ситал». Вироблятимуть продукцію, пов’язану з радіоелектронікою, якісь плати, дрібні мікроскопічні деталі, пластини на основі чи з елементами бурштину. Бурштин буде використовуватися як напівпровідник, або щось у цьому плані. Одне, що мені не подобається, що тут ходять… китайці, можливо, японці чи корейці. Тільки цього не вистачало…

 Спорт. Одиночні види спорту на воді, футбол – в пошані. Розбудова і велика кількість ставків біля садиб, посеред поля. Що ж, колись біля кожної селянської господи був свій ставок і своя риба, навіть найбідніший хазяїн мав ковбаньку у дворі. На рибу добрий рік.

 Мисливство і риболовля, як і бджільництво – заробляють гроші.

Добре поетам, письменникам, але не журналістам. За останніми ходить тільки обман, «улесливі обіцянки». За «російські гроші» будуть купувати священиків, журналістів, КЕРІВНИКІВ РАЙОННОГО МАСШТАБУ ТА АВТОРИТЕТНИХ ЛЮДЕЙ СЕЛА. Кому заплатили – ЇХ ДОБРЕ МОЖНА ВИЯВИТИ – ВОНИ АГІТУВАТИМУТЬ ЗА МИР І ДРУЖБУ МІЖ РОСІЄЮ.

Транспорт, автоперевезення іде в лідерах. Позитивно — відкриття малих автопарків, «таксі».

 2019-й – агресивний рік. Кабан в Японії – Бог війни.

2019-й «підбере» весь політичний і соціальний бруд та негатив минулого року і винесе на поверхню як непотріб, сміття. Але воно може дуже вдарити по репутації окремих політиків. Відкриється багато таємниць, пов’язаних із документами та закулісними справами по розкраданню державних коштів.

Вибори затягнуться. Владу Порошенка бачу у 2020 році. Але бригада БПП владу не упустить. Тим паче, показує, що самі вибори Президента відбулися у квітні 2018 року, коли претенденти одержали гроші від однієї руки. Наприклад, від вельмишановного Бені, що зупинив російську війну на кордоні Дніпропетровської області і заслужено обізвав Путіна нецензурними словами. З його щедрої руки кормляться аж шість претендентів на місце Гаранта, включаючи й жіночку, яку на останньому етапі не допустять до Президентства, приписавши одне: ти порушила Закон, ти сиділа в тюрмі. Всі ці кандидати от Бені за три дні продадуть Україну «кацапам» з «потрухами».

Уже знову хочуть влізти в кабалу російського газпрому. Це теж проплачено Кремлем. Навіщо нам той уренгойський газ? Росіяни по всій лінії газогону поставлять свою охорону, військову. Тобто без війни російські військові можуть бути присутніми га всій території України. Без війни структури нафтогазу здають українські території.

Видобувайте свій газ і пускайте по своїх трубах. СТВОРЮЙТЕ РОБОЧІ МІСЦЯ, ЩОБ ДІТИ І ВНУКИ НЕ ЇХАЛИ ЗА КОРДОН, НЕ ПІДНІМАЛИ ГОСПОДАРКУ ПОЛЬЩІ І ВСІЄЇ ЄВРОПИ.

 Стоїть зникнення важливих районних структур. Вже їх давно під маркою реорганізації прибрали. Навіть із «паспортного столу» торік на Київ вилучили всі листочки прописки населення.

По службах. Поліція може спати при відкритих дверях. Вбивств мало. Є грабіж, і не один. Найбільше проблем інтимно-побутового характеру: я хочу, а вона не дає. Діти розпивають спиртне з дорослими. Пошук «юних туристів», «жебраків»: «щоб насолити батькам, я втікаю з хати. Якщо любите, будете шукати».

Пожежникам робота буде, як і електрикам РЕМу. Деякі сільради самі організують свої пожежні команди. Показує, що пожежники не тільки гаситимуть вогонь, але й відкачуватимуть воду. Хоча б повені великої не було.

Медицина, ветеринарія.

Їх або з’єднають, або буде створено аж шість нових структур. Якщо санстанцію заново відкриють, то буде правильно. Медиків чекає обман з реформами. А ветеринарію поставлять в такі рамки, що самим доведеться заробляти на хліб. До добра не йде. То якесь укрупнення, то якась реформа, А людей звільняють і звільняють.

Це стосується і пенсійного фонду, і соцзахисту. І центру зайнятості. Всі повноваження на себе забирає область. Потім – з області до Києва, і ти вже ніхто.

Культура ще теж може спокійно жити. Але будуть такі умови: має сам прожити, надаючи послуги населенню.

Освіта ще залишається під державним крилом. Виграють ті школи, що відкриють факультативи по вивченню німецької та іспанської мов.

Галина Тєтєнєва

Другу частину прогнозу читайте на сайті трохи згодом.

 

У вас недостатньо прав для коментування.