HomeСвіт цікавогоСвіт цікавогоАстропрогноз на 2019 від Галини Тєтєнєвої (частина ІІ)

Астропрогноз на 2019 від Галини Тєтєнєвої (частина ІІ)

( 0 Votes )

 

2019-й: зорі віщують велику боротьбу за владу

Гороскоп по населених пунктах

Кідри, Великі Цепцевичі, Нетреба, Каноничі, Дубівка, Чаква, Антонівка

Питання кадрів, освіти, співпраця з іноземними структурами. Створення ОТГ не бачу, хіба що папері. Це можливо зробити за одну ніч. Показує таку цікаву ситуацію: реальне створення добровільних дружин чи самооборони.

З лютого цього року по липень найкращий час заключити договори з ВУЗами, зарубіжними партнерами. Протипоказані відрядження для жителів цих населених пунктів з червня по 12 липня. Бажано планувати поїздки заздалегідь. Удача на гарбузи. Квасолю та екзотичні рослини. Відповідно, прибуток «світить» від тепличних рослин і квітів у горщиках, вазонів.

 

Городець, Ромейки, Кричильськ, Жолудськ, Жовкині

Прекрасний рік. Особливо для тих, хто займається будівництвом, освітою, рекламою, роздрібною торгівлею. Добре пройдуть ділові поїздки.

Перші три села показує, як одне ціле. Городець як центр ОТГ відкинуте – у нього немає своєї землі.

Червень –липень, вересень-жовтень – проблематичні місяці в професійній сфері (можуть пообіцяти роботу, приїдеш, а заробітку нема, лише гроші розвезеш). Цей час непевний для укладання шлюбу та купівлі дорогих речей в кредит.

 

Полиці, Балаховичі

Багато хочуть – мало одержать. Берегти територіальну цілісність сільради. Не відпускати кар’єри і ліс, впорядкувати земельні відносини з орендарями. Проревізувати наявні наділи, переглянути контракти на оренду землі. Якісь судові справи (теж щось по землі). Секретарі: будьте обачними, щоб вас не підставили. Є функції голови сільради, є обов’язки секретаря, а відповідає крайній.

З 24 лютого по 13 липня успішний час у фінансовому плані. Є можливість покращити своє фінансове становище, завдяки додатковим джерелам доходів, тобто оформити вигідний контракт з новими діловими партнерами.

 

Вараш, Озерці

Заболоття, як і Полонне, зникло. Хоча по Вараській ОТГ Держгеокадастром поки не проведено ревізії землі, є багато інших нюансів. Період експансії. Зміцнити свої позиці. Відрядження – другий хліб. Утримати правдою і неправдою старі кадри. Провести ревізію та заміну старого майна, обладнання, транспорту. Є негативна картина по ХАЕС і РАЕС. Вода розкладається на хімічні частини. Потім газ накопичується і починається вихор. І цей вихор, як у кіно, засмоктує у яму всі будівлі. І вони як у мультиках повзуть в ту «воронку». Це випадає на квітень-травень. Озерцям – вигода від води та збільшення птиці і худоби.

 

Стара Рафалівка, Собіщиці, Сопачів, Чудля, Лозки, Кошмаки, Рафалівка, Любахи, Довговоля

Пошук лідера, капітана корабля. Питання «Земля». Закулісні ігри з землею. Керівників можуть підставити ближні: бережіться.

Погода в домі, сім’ї – найважливіші аспекти буття. Оформлення документів та юридичних справ в період в червні-липні, вересні-жовтні може привести до тяганини, судових розбірок.

Берегти сім’ю, не сваритися з родичами. Уникати судів. Підготувати в ц.р. схеми поділу землі і списки майбутніх забудовників.

 

Більська Воля, Рудка, Городок, Журавлино, Мульчиці

Теж на першому плані погода в домі та покращення житлових умов. Ремонт та оновлення старого житла. Купівля квартир для дітей (чим раніше, тим краще). Будівництво магазинів та … «виставочних залів». З 5.09 по 13.10 – аварії на автошляхах, берегтися всім уродженцям цих сіл, хто за кермом. (Схеми поділу землі та перспективний план забудови села. Звернути увагу на якість води). Немає значення, чи в Україні, чи за кордоном. Прибуток з ягід та теплиць. Проблеми з лісом.

 

Бишляк, Великі Телковичі, Новосілки, Малі Телковичі, Біле

Впорядкування духовних справ, бібліотек та сільських клубів культури. НЕ варто потакати капризам дітей. Не «ставити» під заставу житло та інше майно (кожен на житло має заробити сам собі, а не тягнути з батьків та діда-баби). Скупка землі? Поділ і боротьба за водні ресурси. Якісь непорозуміння із Білорусією: що і до чого? Ріка Стир замішана. Переділ лісу. Прибуток з огороду, ягід, народних ремесел, водойм.

 

Луко, Воронки, Половлі, Липне, Красносілля, Зелене, Берестівка, Острівці, Володимирець

Ваше бажання командувати – наштовхнеться на штики опонента. Попробуйте стати на його місце і подивитися на ситуацію його очима. Уважно прочитайте історію і не влазьте в «церковні» розбірки, навіть якщо вам добре заплатили. Думайте про своїх дітей і репутацію роду.

На кону – комунальні «підприємства». Злиття в ОТГ не видно. Стоїть велика ревізія земельних площ і наведення кордонів між сільськими радами. «Війна» за Видимир.

Нове поселення від Довговолі на Осовику. Володимирцю – термінова покупка 4 потужних насосів для комунальних служб. В кожному населеному пункті по соціальній службі комунальна група буде: дроворуб, електрик, муляр, тесля. Ще й ветеринар сюди входить. Чи то комунальний соціальний кооператив утворять, чи то якась комісія буде… Але таке показує.

Схеми поділу землі. Списки забудовників. Офіційне будівництво вертолітного майданчика із занесенням в топографічні карти.

Щось пов’яне із військовими. Між Зеленицею та Половлями все одно «стоїть» військова частина. Звернути увагу на воду.

 

Степангород, Хиночі, Радижево

 Всім жителям цих сіл звернути увагу на фінансову сторону свого життя. Через освіту та дитячі садки непорозуміння. Теж звернути увагу на фінанси в цих закладах. Теж стоїть обман по документах по передачі лісових масивів. Думайте головою: нічого свого не віддавати. Хай звертаються до сесії сільської ради, а не керуються наказами по Агенції лісових ресурсів. Заберуть ліс, заберуть землю. Схеми поділу землі, списки забудовників.

Насланий контроль на «освіту». Показує ремонт, будівництво.

Знову якесь непорозуміння з Білорусією через води ріки Стир. Щось там росіяни «придумають», налаштують сябрів, а ми будемо крайні. Найбільше ця неприємність стосується Зарічненського району, їх водгоспу. Щось білоруси у воді знайдуть. З охороною здоров’я пов’язано та з ветеринарією.

 

Новаки, Озеро

Період з 24.02 по13.07 хороший для вирішення питань в державних структурах, пошуку спонсорів та організації робочих місць.

Будівництво на першому плані. Успішне птахівництво, в тому числі декоративне.

Прибуток від фруктів та ягід. Всі нові проекти, започатковані в цей час, принесуть прибуток.

Перспективи розвитку села. Списки майбутніх забудовників.

Зберегти пошту, школу, дитсадок і ФАП.

Не створюйте конфліктів на пустому місці.

Новий астрономічний 2019 рік настав у вівторок 5 лютого 2019 року об 8-й годині.

Хай він нам принесе миру, добра і міцного здоров’я!

 

Галина Тєтєнєва

 

У вас недостатньо прав для коментування.