HomeКультураНеофіційно"Різдвяні посиденьки" в районній бібліотеці (+фото)

"Різдвяні посиденьки" в районній бібліотеці (+фото)

( 0 Votes )

 

«Різдвяні посиденьки» пройшли в районній бібліотеці.  Цього разу – з літературним акцентом Раз у рік, в січневу пору, на традиційні

«Різдвяні посиденьки» збирається творча юнь у Володимирецьку районну бібліотеку. І щоразу ця зустріч стає доброю нагодою знайти нових друзів, показати свої здібності, обмінятися думками з приводу побаченого і почутого. 16 січня посиденьки у бібліотеці відбулися в «літературному стилі».

Якщо рік тому атмосферу свята творили колядники і щедрувальники, то цього разу ініціативу перехопили юні літератори. І треба сказати, зробили це впевнено і вправно, довівши, що Володимиреччина не бідніє талантами.

Пролунало поетичне і прозове слово юних володимирчанок Євгенїї Володько, Юлії Апончук і Тетяни Корнійчук, Аліни Макарчук зі Степангорода та Есфір Валюшко з Красносілля. Юні читці Богдан Дащенко і Вероніка Сарницька прочитали дитячі вірші свого земляка Олексія Городного. 

А ще ж приємний музичний дарунок до цієї зустрічі підготувала Тетяна Сад із Великих Телкович, а колектив «Дівайс» зі Степангорода у складі Іванни Іваненко, Віталіни Стріли, Дарини Міхеєвої, Дарини Стріли, Насті Міхеєвої та Віки Мельник неабияк порадував танцем. 

На правах постійного учасника про пошук свого шляху до творчості розповів журналіст-літератор Олексій Городний. І не дивно, що і йому, й іншим шанувальникам творчого слова дісталася злива запитань, які лише додали святковості та діловитості цій зустрічі.

Володимир ПОЛІЩУК.

 

У вас недостатньо прав для коментування.