HomeГромадиГромадиЩо зроблено для громад за рік (опитування)

Що зроблено для громад за рік (опитування)

( 0 Votes )

Депутати райради розповіли про свою роботу та новорічні костюми з дитинства

У Володимирецькій районній раді зайчики, мушкетери, вовки та Діди Морози. Саме в цих образах найчастіше були депутати районної ради  у дитинстві на новорічних ранках. Напередодні Нового року «Володимирецький вісник» вирішив провести соцопитування серед депутатів районної ради та дізнатися про минулі смаки й теперішню роботу наших обранців.

34 депутатам ми поставили по три запитання:

1) Що вони зробили за рік для своєї громади?

2) Як оцінюють свою роботу в раді за 5-бальною шкалою?

3) Ким у дитинстві були на новорічних ранках?

Хтось готовий був дати відповіді одразу,  дехто просив час на роздуми. А є такі, що й відмовилися відповідати на поставлені запитання. Тож публікуємо відповіді та чесні зізнання наших з вами обранців.

 

Юрій Антонюк, Рафалівка, голова фракції БПП:

1.      Перше, що вдалося з моєю допомогою – це вирішити питання у ЗОШ ІІ-ІІІ ступеня Рафалівки, а саме завершити будівництво санвузла. Вдалося на даному знайти кошти для заміни вікон у Рафалівській ЗОШ І ступеня із фонду соціально-економічного розвитку Народного депутата України Василя Яніцького. З власних коштів вдалося придбати ксерокс для Полицької школи. Нам вдалося зробити цікавий проект – висадження алеї берізок. Впродовж року ми доглядали за ними.

2.      Не можу я оцінювати сам свою роботу. Тільки виборці можуть це зробити.

3.      Упродовж декількох років я був Новим Роком.

 

Валентина БАСЮК, Половлі, фракція БПП:

1.   Нічого об'ємного. Моя робота відбувалася по мірі звернень громадян. Намагалася підтримати, вирішити деякі ситуації, зокрема, питання благоустрою села.

2.   4 бали.

3.   Снігуркою, ведучою.

 

Валерій БЕЗУШКО, Красносілля, фракція «Свобода»:

1.      Неодноразово надавав фінансову підтримку.

2.      3 бали.

3.      Запам'ятався костюм Карлсона.

 

Ярослав БЕРЕЗЮК, Стара Рафалівка, фракція «Прогрес»:

1.Вважаю, що не коректно казати про те, що зробив. Це повинні говорити люди.

2. 3+.

3. Барвінком з книги «Пригоди Барвінка»; у старших класах ще був ковбоєм.

 

Олександр БОБРИК, голова фракції УНП:

1.      Округу як такого за мною закріплено не було. Готував звернення до Кабміну з приводу зменшення тарифів на електроенергію та збільшення ліміту споживання для населення. Також готував ще одне звернення щодо до збільшення виплат дітям, які харчуються або не харчуються, що проживають у Чорнобильській зоні. Крім того, я не пропустив жодної сесії, брав активну участь в обговорення питань

2.       Хай люди мене оцінюють.

3.      Не пригадую костюм, хоча частенько брав участь у художній самодіяльності.

 

Яків БОЙКО, Сопачів, фракція «Батьківщина»:

1.      Піднімав питання на сесії стосовно ремонту школи у Сопачеві.

2.      Не двійка – це точно. Добре, коли хтось оцінює твою роботу. Десь по середині.

3.      Тоді як таких костюмів не було.

 

Микола БОРТНИК, Половлі, фракція Радикальної партії Олега Ляшка:            

1.      Я не знаю. А як я можу знати? Оцінку можуть робити виборці.

2.      На трійку оцінюю.

3.      На скільки я пам'ятаю, я був груднем.

 

Микола ВОЛЧЕЦЬКИЙ, голова фракції Радикальної партії Олега Ляшка:

1.      Вирішував важливі питання, реагував на звернення, відвідував сесію та інші засідання комісій.

2.      На 4.

3.      Був Дідом Морозом.

 

Володимир ГАВРИЛЮК, Лозки, фракція УНП:

1.      Вдалося завершити будівництво санвузла у Рафалівській школі, вирішував проблеми, з якими до мене зверталися виборці.

2.      Не мені себе оцінювати.

3.      Не пригадаю.

 

Анатолій ГРЕЧУХА, Собіщиці,фракція УНП:

1.      В цьому році вдалося замінити вікна у школі, зробити ремонт. Велося робота по благоустрою доріг у Собіщицях. Намагаюся своєчасно реагувати на звернення громадян.

2.      На 4.

3.      Не пам’ятаю. Зараз хотів би бути вовком-сіроманцем. Усіх, хто заважає, трохи подер би...

 

Ігор ГУБЕНЯ, Красносілля, фракція БПП:

1.      Дуже багато. Побудували нову зупинку, майданчик. Усі звернення по мірі можливості одразу вирішували.

2.      До Дня самоврядування мені вручили грамоту. Відзнака сама собою вже про щось говорить.

3.      Найбільш запам’ятався мені новорічний ранок, коли я був мушкетером. В перші шкільні роки тоді усі були зайчиками.

 

Володимир ДОМИНІКІН, Великі Цепцевичі, фракція «УКРОП»:

1.      Відстоював питання надання земельних ділянок учасникам бойових дій.

2.      Не мені її оцінювати.

3.      Мушкетером був, це добре пам'ятаю.

 

В'ячеслав ДОМІНСЬКИЙ, Хиночі, фракція БПП:

1.      Якщо щось таке важливе, то нема чим похизуватися. Було зроблено багато господарських робіт, ремонтів для школи.

2.      На трієчку оцінюю.

3.      Запам'ятав, що був радянським солдатом.

 

Іван ЗАТІРКА, Заболоття, фракція «Батьківщина»:

1.      Нічого такого надважливого.

2.      На 3.

3.      Я себе тільки пам'ятаю Дідом Морозом та козаком.

 

Василь КОВЕНЬКО, Великі Цепцевичі, фракція «Батьківщина»:

1.      Мало зробив, багато чого не встиг зробити. Краще, коли за це говоритимуть люди, а не я. Я старався зробити все, аби моя громада стала кращою.

2.      Не буду себе оцінювати, хай це роблять люди.

3.      Лицарем.

 

Сергій КОРСУНОВ, Берестівка, фракція «УКРОП»:

1. Блокував утворення ОТГ в нашому депресивному районі, як міг хитав голову РДА.

2. На четвірку.

3. Мушкетером Дартаньяном (ще досі форма є). А побажання як і торік: Кремль має бути зруйнований! З Новим Роком і Веселих Свят!

 

Арсеній КОТОВИЧ, голова фракції «Батьківщина»:

1.      Приймав активну участь у засіданнях і обговоренні питань, які виносились, і за ініціативою фракції «Батьківщина», бюджетної комісії та сесіях районної ради. Фракція підтримала усі рішення і програми, які зміцнювали б соціально-економічний потенціал району. Більше 3000 виборців району було прийнято у громадській приймальні фракції з різних питань. Зібрано понад 3000 підписів проти продажу сільськогосподарських земель.

2.      На 4 бали оцінюю, на відмінно ні, бо не вистачає коштів.

3.      Були костюми різних звірів – ведмедя, вовка.

 

Юрій КРАВЧУК, Озерці, фракція «Прогрес»:

 

Вікторія КУБАЙ, Воронки, фракція «Батьківщина»:

1.   Захищала інтереси виборців свого округу. Піднімала питання по харчуванню у школі.  Проводила прийом виборців свого округу. Брала участь у засіданнях, сесіях.

2.   На «добре».

3.   Снігуркою та ведучою була.

 

Анатолій КУЩИК, Жовкині, фракція «Батьківщина»:

1.    Приймав активну участь у засіданнях, реагував на звернення людей.

2.   На 3 бали.

3.   Як давно то було… І мушкетерами, і розбійниками були. А в старших класах був Дідом Морозом.

 

Валерій ЛОБАЧ, Новаки, фракція БПП:

1.   Забезпечував вирішення питань усіх напрямків при зверненні від жителів мого округу.

2.    На 3 бали.

3.   Пригадую, що був ведмедиком.

 

Петро МАКСИМЧУК, Великий Жолудськ, фракція «Прогрес»:

1.   Багато зробив, але я не хочу це озвучувати. Що зробив, то зробив. Скажем так, допомагав по мірі можливості.

2.   На 3.

3.   Тоді таких костюмів не було.

 

Тарас МІЩЕНЯ, Озеро, фракція «Батьківщина»:

1.   Щось конкретного і аж такого вагомого немає.

2.    На 4.

3.   Мушкетером, зайчиком.

 

Володимир ОРДИНАТ, Великі Телковичі, фракція «Свобода»:

1. Добивалися покращення електропостачання весь 2016 рік, а відремонтували у 2017 році. З вашою допомогою, та допомогою окремих депутатів ми змогли полагодити у Бишляку та Великих Телковичах електромережі.

2. Тверда четвірка.

3. Дідом Морозом, індіанцем.

 

Олександр ПЕРШУТА, Мульчиці, фракція УНП: відмовився брати участь.

 

Юрій ПРОКОПЧУК, голова фракції «УКРОП»:

1.   Важко сказати, оскільки у цьому році я дуже багато хворів. Підтримував футбольну команду у Лозках.

2.   На трійку.

3.   Пам'ятаю, що одного разу був Дідом Морозом.

 

Володимир САВОНІК, голова фракції «Свобода»:

1. Важко вибрати щось найважливіше, найперше через те, що районна рада – колективний орган й усі рішення, щоб бути дієвими, повинні прийматися колективно. Для мене особисто однаково важливе як голосування за підтримку проекту рішення, що зняття депутатської недоторканності, що було підтримане й направлене до найвищих органів влади так і депутатські звернення, що проблем електрифікації, тарифів. Завдяки спільній роботі зі ЗМІ проблеми вирішувались.

2. Потрібно визнати, що як заступник голови інколи фізично не встигаю на високому рівні виконувати депутатські обов’язки. Однак вважаю, що упродовж року робив усе можливе, щоб вирішити місцеві проблеми і на 5 з мінусом напрацював. А як по 10-бальній шкалі оцінювати, то, певне, дев’ятка.

3. Які костюми було простіше готувати, ті й використовував. Переважно був лікарем, бо мама працювала в ЦРЛ. Ще був піратом, а одного року, місяць промучившись, таки підготували всією сім’єю костюм мушкетера.

 

Наталія САКОВА, Каноничі, фракція БПП:

1.   В основному це були звернення жителів сіл Каноничі та Дубівка, по можливості питання вирішувалися.

2.   Оцінку хай мені люди поставлять.

3.   Циганкою, королевою та Кайдашихою.

 

Петро СИРОТЮК, Собіщиці, фракція «Батьківщина»:

1.   Були різні звернення. В основному я їх повирішував позитивно. Це були питання стосовно електропостачання, медикаментів, фінансова допомога сім'ї.

2.   Я не буду ставити собі оцінки, це питання до виборців.

3.   Був у гурті дітей, тоді в нас таких сценічних костюмів не було. Якщо треба було співати в хорі, я завжди брав участь, розказував вірші.

 

Володимир ТКАЧУК, Біле, фракція БПП:

1.   Капітальний ремонт у медпункті в селі Біле. Будемо робити у Малих Телковичах.

2.   4.

3.   Ведучим.

 

Володимир ТУРЧИК, Кідри, фракція БПП:

1.   Хай оцінюють люди.

2.   На 3.

3.   Моє дитинство було під тиском комуністичної партії, я не хочу згадувати ці речі.

 

Олександр ШАРАБАР, Любахи, фракція БПП:

1.   Були різні звернення. Старався допомогти людям, вирішити їхні проблеми.

2.   Оцінювати самого себе не етично. Приїздіть у Любахи і запитайте у людей.

3.   Був і мушкетером, і солдатом.

 

Микола ЮСЬКО, Балаховичі, фракція УНП:

1.   Допомагав людям, вирішував їхні питання. Відвідував сесії, різні засідання.

2.   На 3 оцінюю.

3.   Не пригадаю.

 

Володимир ЯРУТА, Великі Цепцевичі, фракція Радикальної партії Олега Ляшка:

1.   Реагував на звернення людей.

2.   На трійку.

3.  Історія про це замовчує. У дев'ятому класі був Дідом Морозом.

 

 

У вас недостатньо прав для коментування.