HomeНовиниРАЕС повідомляєБудівництво школи та ремонт лікарень: на що пішли близько 30 млн грн субвенції у зоні спостереження РАЕС

Будівництво школи та ремонт лікарень: на що пішли близько 30 млн грн субвенції у зоні спостереження РАЕС

( 0 Votes )

 

У 2019 році на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає у зоні спостереження Рівненської АЕС уряд спрямував 29,9 млн грн державної субвенції.

Минулоріч уряд виділив 137 мільйонів 499,5 тисяч гривень на прилеглі до діючих АЕС території. Розподіл державної субвенції бюджетам адміністративно-територіальних одиниць зони спостереження Рівненської АЕС становив: Рівненська область – 6 млн 427,8 тис грн; Волинська область – 2 млн 564,7 тис грн; Володимирецький район – 9 млн 73,5 тис грн; Сарненський район – 558,8 тис грн; Костопільський район – 141 тис грн; Маневицький район – 6 млн 712,9 тис грн; м. Вараш – 4 млн 496,2 тис грн.

У місті-супутнику Рівненської АЕС дані кошти були використані на закупівлю калію йодиду, капітальний ремонт протирадіаційного укриття (м-н Вараш, 3) та реконструкцію покрівлі, заміну вікон, утеплення зовнішніх стін й опорядження фасадів Вараської ЗОШ №2. З коштів, спрямованих на соціальний розвиток м. Вараш, понад 280,7 тис грн не використано та повернуто до держбюджету. У той же час з обласного бюджету було спрямовано 399,5 тис грн на ремонт сховища (майдан Незалежності, 1) та протирадіаційного укриття (м-н Вараш, 22).

Територіальна громада Володимирецького району спрямувала кошти на будівництво Озерецької ЗОШ І-ІІ ст., капітальний ремонт покрівлі Більськовільського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ», поточні ремонти акушерсько-гінекологічного відділення Володимирецької центральної районної лікарні та Дубівського сільського клубу, закупівлю респіраторів та калію йодиду. 

Більше 22 тис грн повернуто до держбюджету. З коштів обласної частки субвенції майже 6 млн грн були скеровані на будівництво Озерецької ЗОШ І-ІІ ст. та більше 243 тис грн використано на поточні ремонти у протирадіаційних укриттях в с. Великий Жолудськ та смт. Володимирець.

Джерело:офіційний веб-сайт РАЕС

 

У вас недостатньо прав для коментування.