HomeНовиниОфіційноНа Володимиреччині перевіряють дотримання закладами торгівлі карантинних заходів

На Володимиреччині перевіряють дотримання закладами торгівлі карантинних заходів

( 0 Votes )

24 червня представники Держпродспоживслужби разом із працівниками поліції перевіряли, чи дотримуються карантинних заходів заклади торгівлі та громадського харчування в Антонівці, Городці, Полицях та Рафалівці. 

Члени комісії не лише інспектували приміщення магазинів та кафе, але й перевіряли обізнаність працівників. Ті, хто з різних причин знехтував карантинними обмеженнями, отримали відповідні рекомендації та роз’яснення.

Загалом перевірялась наявність пам’яток щодо профілактики коронавірусної інфекції, засобів дезінфекції та особистої гігієни, графіку частоти прибирань, відмаркованого прибирального інвентарю. Спеціалісти наголошували на важливості регулярного вологого прибирання та дезінфекції приміщень.

Окремо звертали увагу на постійний контроль за станом здоров’я працівників. Ні в якому разі співробітники закладу не можуть виходити на роботу за наявності ознак хвороби, а при потребі варто дотримуватись самоізоляції.

Основними зафіксованими порушеннями були відсутність захисних масок у працівників закладів торгівлі та відвідувачів, відсутність інструкції по використанню засобів дезінфекції, відсутність ємкості для використаних засобів індивідуального захисту, відсутність пам’яток щодо профілактики коронавірусної інфекції. За недотримання рекомендацій щодо виконання правил карантину будуть застосовані штрафні санкції.

Відповідно до рішення районної комісії з питань ТЕБ та НС, такі рейди комісія проводитиме регулярно.

Володимирецька РДА

 

У вас недостатньо прав для коментування.