HomeНовиниУ ВарашіЧерез спалах захворюваності на COVID-19 карантин у Вараші посилюють на два тижні

Через спалах захворюваності на COVID-19 карантин у Вараші посилюють на два тижні

( 0 Votes )

 

У неділю, 31 травня 2020 року, відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Вараш.

Міський голова Сергій АНОЩЕНКО, голова комісії з питань ТЕБ та НС міста Вараш, повідомив членів комісії про те, що на території Вараської міської ОТГ спостерігається різкий спалах захворюваності на СOVID-19.

Станом на ранок 31 травня у Вараській ОТГ лабораторно підтверджено 18 випадків захворювання. Крім того, СOVID-19 виявлено у працівниць міського ЦНАПу та членів їх родин. Роботу центру надання адміністративних послуг припинено на 2 тижні, триває епідемічне розслідування, встановлюються усі особи, які контактували з хворими.

У зв’язку з різким спалахом захворюваності на СOVID-19, члени комісії одноголосно вирішили:

- Заборонити з 01.06.2020 року до 14.06.2020 року на території Вараської міської ОТГ роботу речових та продуктових ринків, торгівельних закладів, кіосків, МАФів, павільйонів, пересувних засобів торгівлі, магазинів з продажу квітів, напівфабрикатів, точок продажу іноземних товарів, розважальних, торгових та торгово-розважальних центрів, закладів ресторанного господарства (літніх майданчиках в тому числі під тентами та на верандах), кафе, кафетеріїв, кав’ярень, піцерій, кальян-клубів, тютюнових кіосків, алкомаркетів, ломбардів, обмінників валюти, лазень, басейнів, саун, тренажерних залів, фітнес-центрів, бібліотек, перукарень та салонів краси.

- На утвореному контрольно-пропускному пункті проводити контроль транспортних засобів, що в’їжджають в місто, звернувши особливу увагу на транспортні засоби, які в’їжджають з села Собіщиці.

Крім того, комісія прийняла рішення виділити кошти з резервного фонду бюджету державному закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №3 МОЗ України» на придбання тест-систем для ІФА.

Вараська міська рада

 

У вас недостатньо прав для коментування.