HomeОголошення | РекламаРекламаКоли важливе здоров'я – бездріжджовий хліб!

Коли важливе здоров'я – бездріжджовий хліб!

( 0 Votes )

 

Що таке хліб на заквасках, та чим він відрізняється від класичного - спілкуємось з технологом ТМ «Скиба» Єрмоленко Світланою Степанівною.

 

 

 

– Світлано Степанівно, що за цікаву новинку розробила команда ТМ «Скиба»?

Рада презентувати всім любителям смачної і здорової випічки бездріжджовий хліб! В технологічному плані це унікальний продукт для нашого ринку - ми довго розробляли потрібну рецептуру, аж доки зупинились на кінцевому, оптимальному варіанті. Сподіваємось, споживач оцінить його смакові властивості.

– В чому полягає особливість бездріжджового хлібу?

В першу чергу хочу сказати, що всі чутки про те, що хліб на дріжджах є шкідливим – повна нісенітниця. В процесі випічки будь-якого продукту усі дріжджі гинуть, а тому не можуть негативно впливати на організм.
Однак класичні дріжджі – це штучно відібрані на промислових підприємствах окремі культури грибків. А закваски забезпечують процес бродіння завдяки вмісту цілого комплексу різних мікроелементів – зокрема, кисло-молочних бактерій. Саме вони дають бездріжджовому хлібу такий приємний аромат і присмак.

– І чим саме він корисний?

Випічка на заквасці краще сприймається організмом, легко перетравлюється сам і покращує процеси травлення в цілому. Такий хліб має більш низький глітемічний індекс – тобто стримує ріст цукру в крові. Та і корисних речовин в ньому значно більше - калій, залізо, антиоксиданти!

– Багато хто сподівається, що від бездріжджового хлібу не можна погладшати, як ви це прокоментуєте?

Погладшати можна від усього, якщо багато їсти (всміхається). Безпосередньо на схуднення бездріжджовий хліб чудодійним чином, на жаль, не впливає. Однак будь-яка дієта без хлібу не можлива. Клітковина, що міститься у випічці, нормалізує роботу кишковика, що гарантує збалансоване травлення всієї їжі, яку ми споживаємо. Окрім того, хліб дає дає нам тривале відчуття ситості, що убезпечує любителів смачненького від обжерливості. Ось вам і дієвий рецепт для схуднення!

Що ж, новинка від ТМ «Скиба» інтригує – всім хочеться дбати за своїм здоров'ям.

А пересвідчитись у її властивостях можна вже, у будь-якому фірмовому магазині виробника.

На сьогодні, за супер-ціною – всього 11 грн. за буханець!

 

У вас недостатньо прав для коментування.