Полісся офіційне

5 новацій, які треба знати про домашнє насильство, щоб не сісти на 5 років за грати

( 1 Vote )

Нині триває акція “16 днів проти насильства”, яка щороку проводиться від Міжнародного дня боротьби з насильством над жінками (25 листопада) до Міжнародного дня з прав людини (10 грудня). А в Україні почав діяти новий закон з протидії насильства в сім’ї. Він гарантує жертвам більш дієвий захист, а кривдники можуть потрапити за грати на 5 років. Адже, за словами правоохоронців, кількість звернень по домашньому насильству до поліції зростає.

 

Уточнення по статті "Хто кришує земельні оборудки в районі?"

( 0 Votes )

У публікації «Хто кришує земельні оборудки?», розміщеній в газеті «Володимирецький вісник» №15 (7757) від 21 квітня 2016 року та на сайті Polissya.net, в абзаці п’ятому було розміщено недостовірні дані в частині, що стосуються питання розпорядження земель сільськогосподарського призначення. Редакція отримала роз’яснення РДА, надіслане електронним листом 26 квітня о 16 год. 34 хв., але через брак місця і стислі строки підготовки номера до друку не змогла його опублікувати в поточному номері.

 

До уваги юридичних осіб!

( 0 Votes )

     21 травня 2015 року Верховною Радою України прийнято Закон України №475-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи», яким, серед іншого, продовжено до 25 вересня 2015 року строк подачі юридичними особами, відомостей про свого кінцевого бенефіціарного власника (контролера), у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) їх учасника (засновника), якщо учасник (засновник) – юридична особа, або про відсутність такого кінцевого бенефіціарного власника (контролера).

 

Міністр екології сьогодні у Володимирці

( 0 Votes )

11 серпня (вівторок) 2015 р., зі спільної ініціативи  громадських та наукових інституцій, відбудеться вузькопрофільний візит на Володимиреччину (Рівненська область) в. о. Міністра екології  та природних ресурсів, керівника апарату Світлани Коломієць.

Мета поїздки: наглядне вивчення ситуації по видобутку корисних копалин в Україні на території ТОВ «Сонячне ремесло» (смт Володимирець Рівненської області).

 

Отримуйте документи онлайн

( 0 Votes )
 

Сторінка 1 з 5