Україна і світ

"Пообіцяти, не роз’яснивши механізму дій, – це вже популізм" (+фото)

( 0 Votes )

Заступник голови райради побував на звітному форумі Ради Європи

Нещодавно заступник голови райради Володимир Савонік відвідав Страсбург, що у Франції. Саме у цьому місті поряд з німецьким кордоном розташовується основна будівля Ради Європи -  міжнародної організації 47 держав-членів у європейському просторі. І саме вона й була кінцевим пунктом подорожі автобусом-літаком-автомобілем нашого представника райради.

 

Левон БАРСЕГЯН: "До влади потрібно залучати молодь"

( 0 Votes )

15-17 вересня в Києві пройшов Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Для громадських лідерів, молодих політиків та представників ЗМІ це стало хорошою нагодою зустрітися та поспілкуватися з міжнародними та українськими політиками, експертами, депутатами місцевих рад Єврозони, членами Делегації України до Конгресу місцевих та регіональних влад.

 

Як володимирчани протестували у Швейцарії (+фото)

( 0 Votes )

У нашій районці ми вже анонсували розповідь про протест українців у Швейцарії у зв’язку з резонансними подіями в нашій державі, що набули світового значення. У редакцію поступають дзвінки. Читачів найбільше цікавить, як наші дівчата опинилися за кордоном…

Володимирчанка Оксана Вознюк після середньої школи вступила до Львівського медичного інституту. Там здобула фах лікаря і працювала заступником головного санітарного лікаря у Сарненському районі. Виховує доньку Ольгу.

 

Крим: за чим жалкувати Україні і за що бореться Росія

( 0 Votes )

Після того, як у «Володимирецькому віснику» з’явилася серія публікацій на тему ескалації конфлікту в окупованому росіянами Криму, чимало людей, серед яких були і постійні читачі, і ті що вперше побачили яскраві заголовки останніх номерів, задавали питання: а навіщо вам той втрачений півострів? Невже районних проблем мало? За Крим треба було боротися, а ми його бездарно здали… Пишіть краще про бурштин. Ще дехто казав, що донедавна український півострів для країни завжди був збитковий, отже, й жалкувати ні за чим.

 

Кримська війна: ескалація конфлікту

( 0 Votes )

Хронологія подій; наслідки

1 березня у Росії Рада Федерації підтримала звернення свого президента Володимира Путіна та дала згоду на введення Збройних Сил РФ на територію Криму.

Формальною підставою для цього стало прохання про допомогу від усуненого 22 лютого від президентства України Віктора Януковича, оголошеного в розшук за масові вбивства громадян, які протестували проти його влади. Цьому неабияк посприяли масові заворушення та сепаратисьскі настрої, роздмухувані проросійськи налаштованими мітингувальниками.

 

Сторінка 1 з 4