HomeПро газету "Володимирецький Вісник"

Правила сайту

( 0 Votes )

Правила поведінки на сайті Polissya.NET

На сайті спілкуються сотні людей, різних релігій і поглядів, і всі вони є повноправними відвідувачами нашого ресурсу. Якщо ми прагнемо, щоб це співтовариство людей функціонувало, нам необхідні правила. Ми настійно рекомендуємо прочитати дані правила, це займе у вас усього хвилин п'ять, але збереже наш і ваш час і допоможе зробити сайт більш цікавим та організованим.

Почнемо з того, що на нашому сайті потрібно поводитися шанобливо до всіх відвідувачів сайту. Не треба образ стосовно учасників, це завжди зайве. Суперечку ведіть ввічливо, аргументовано, основуючись на реальних фактах, а не порожніх емоціях. Якщо є претензії – звертайтеся до Адмінів або Модераторів (скористайтеся особистими повідомленнями). Образа інших відвідувачів вважається одним із найтяжчих порушень і строго карається адміністрацією. У нас строго заборонений расизм, релігійні й політичні висловлювання. Заздалегідь дякуємо за розуміння й за бажання зробити наш сайт коректним і дружелюбним.

На сайті строго заборонено:

- повідомлення, що не стосуються до змісту статті або до контексту обговорення.

- образи й погрози на адресу відвідувачів сайту.

- у коментарях забороняються вирази, що містять ненормативну лексику, що принижують людську гідність, розпалюють міжнаціональну або міжконфесійну ворожнечу.

- спам, а також реклама будь-яких товарів і послуг, інших ресурсів, ЗМІ або подій, що не ставляться до контексту обговорення статті.

Давайте будемо поважати один одного і сайт, на який Ви та інші читачі приходять поспілкуватися й висловити свої думки. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти коментарі або частину коментарів, якщо вони не відповідають даним вимогам. 

 При порушенні правил вам може бути дане попередження. У деяких випадках може бути даний бан без попереджень. З питань зняття бана писати адміністраторові.

Образу адміністраторів або модераторів також карають баном – поважайте чужу працю.

Якщо ви вважаєте опубліковану інформацію неправдивою, або такою, що порушує ваші особисті немайнові права, зверніться до адміністратора або редактора сайту, написавши офіційний лист з обґрунтуванням та аргументацією вашої позиції. У встановлений законом термін вам повідомлять про результати перевірки та, за необхідності, приймуть необхідні міри задля виправлення ситуації.

 

Загальні правила на сайті

Користувач зобов'язаний

1.1. Використовувати Сайт тільки для особистих некомерційних цілей;

1.2. Добровільно надати точну, повну та актуальну інформацію, необхідну при реєстрації та подальшому використанні сайту. Підтримувати її актуальність. Не розголошувати свої облікові дані (логін, пароль);

1.3. Не порушувати працездатність Сайту. Не розміщувати на Сайті шкідливі програми. Не використовувати технології, які викликають підвищене навантаження на Сайт;

1.4. Не розміщувати новини та повідомлення, що містять порнографію і дитячу еротику, а також рекламу інтимних послуг, рекламу алкоголю, тютюну і наркотичних засобів;

1.5. Не розміщувати новини та повідомлення, що розпалюють расову, національну і релігійну ворожнечу чи ненависть, що пропагують війну і насильство, містять заклики до сепаратизму, повалення конституційного ладу та розпалювання міжконфесійних (релігійних), міжетнічних чи/або корпоративних конфліктів; а також новини та повідомлення, які порушують загальноприйняті норми мережі Інтернет або законодавство України та інших країн;

1.6. Не розміщувати новини та повідомлення, що містять рекламу, агітаційні матеріали, спам.

1.7. Не розміщувати новини та повідомлення, що містять інформацію, що порушує виняткові права користувачів або третіх осіб на об'єкти інтелектуальної власності;

1.8. Не порушувати прав неповнолітніх осіб та / або не завдавати їм шкоди в будь-якій формі;

1.9. Стежити за змінами даної угоди і в разі незгоди з даними угодою негайно заблокувати свій обліковий запис на Сайті;

1.10. Полеміку вести аргументовано, а звинувачувати тільки за представлення читачам сайту неспростовних фактів і доказів. Голослівні звинувачення типу «Він хабарник!» будуть блокуватися, а ІР-адреси користувачів, які систематично порушують правила ведення діалогу на сайті, – банити.


Адміністрація Сайту зобов'язана

2.1. Не розголошувати особисту інформацію користувача, за винятком випадків, передбачених законом.

2.2. Вжити заходів для недопущення неправомірного доступу до даних облікового запису користувача, а також збереження новин і повідомлень користувача.


Права сторін


Користувач має право:

3.1. Додавати новини та повідомлення на Сайт, що не суперечать даній угоді і відповідно до «правил оформлення»;

3.2. Вільно переглядати «новини» і «повідомлення», розміщені на сайті, коментувати їх.


Адміністрація має право:

4.1. Видалити будь-яку новину або повідомлення без пояснення причин;

4.2. Заблокувати обліковий запис Користувача без пояснення причин;

4.3. Відмовити у реєстрації облікового запису Користувачу, обліковий запис якого вже заблокований або видалений;

4.4. Надати всю наявну інформацію про Користувача уповноваженим органам виключно в порядку, встановленому законом. Ми поважаємо конфіденційність наших користувачів, авторів, інсайдерів і не розголошуємо їх особистих даних третім особам.


Інші умови

5.1. Всі можливості ресурсу надані «як є», і Адміністрація Сайту не гарантує, що вони будуть відповідати вашим очікуванням. Адміністрація сайту не гарантує безперебійну, швидку і надійну роботу Сайту в точках доступу з неякісним покриттям інтернет-мережі;

5.2. Користувач усвідомлює і погоджується з тим, що, розміщаючи графічні зображення або фотографії (далі зображення) на сайті, він підтверджує, що є автором цих зображень або має право на публічне розповсюдження цих зображень і згоден із внесенням змін у ці зображення, а саме обробкою їх у графічних редакторах та накладенням так званого "Водяного знаку".

5.3. Сайт може містити посилання на сторонні ресурси і Користувач усвідомлює і погоджується з тим, що Адміністрація не несе ніякої відповідальності за доступність цих ресурсів і за їх зміст, а також за будь-які наслідки, пов'язані з використанням контенту цих ресурсів;

5.4. Користувач усвідомлює і погоджується з тим, що всі новини та повідомлення розміщені іншими користувачами, і Адміністрація Сайту не може гарантувати достовірності інформації, опублікованої користувачами, а не працівниками редакції сайту. Новини та повідомлення користувачів не перевіряються Адміністрацією Сайту; нанесена в таких випадках шкода третій особі вважається незумисною з боку Адміністрації сайту, її наслідки мінімізуються за взаємної добровільної домовленості сторін шляхом зняття спірної інформації, її спростування, або ж доводиться в судовому порядку;

5.5. Реклама, розміщена на Сайті, може бути як статичною – така реклама проходить перевірку Адміністрацією Сайту, так і динамічною – тобто публікується автоматизованою системою ротації банерів рекламодавця, тому перевірка такої реклами неможлива технічно.

5.6. Належним відповідачем у разі поширення оспорюваної інформації в мережі Інтернет є автор відповідного інформаційного матеріалу та власник веб-сайту.

5.7. Знятий упродовж місяця після перевірки модератором, або на обґрунтовану вимогу третьої сторони, згаданої в публікації чи коментарях інших учасників діалогу, опублікований коментар користувача сайту, із зазначенням порушеної статті даних «Правил» у полі повідомлення, вважається спростуванням.

 

ДОГОВІР-УГОДА

1. Предметом цього договору є відносини між web-ресурсом Рolissya.net та користувачем, який переглядає відео або іншим чином користується цим сайтом.

2. Користувачем визнається будь-яка фізична особа (а також представник юридичної особи), яка/який здійснює доступ до Сайту за допомогою мережі Інтернет. Ця Угода стає дійсною з Користувачем при вході на Сайт. Подальше використання Сайту є підтвердженням згоди Користувача з умовами цієї Угоди. Використання Користувачем Сайту, будь-яких його послуг, означає беззастережну згоду Користувача з усіма пунктами цієї Угоди і беззастережне прийняття його умов.

3. Користувач є громадським (вільним) журналістом у своїх публікаціях, коментарях, обговореннях на форумі і несе відповідальність за розповсюджені інформаційні матеріали, факти та коментарі згідно чинного законодавства.

4. Адміністратор залишає за собою право на свій розсуд змінювати Угоду в будь-який час без спеціального попереднього і (або) подальшого повідомлення Користувача. Продовження використання Користувачем Сайту після будь-яких змін Угоди передбачає згоду Користувача з такими змінами.

5. Адміністратор надає Користувачеві доступ до Сайту з основною метою надання Користувачу доступу до публікацій на сайті, відео- чи аудіовізуальних творів та / або фонограм творів, які не захищені авторським правом чи є у вільному доступі в мережі Інтернет (далі – Контент). Доступ до Контенту на Сайті надається Користувачам виключно для особистого некомерційного використання.

6. Користувач підтверджує, що досяг 14-річного віку, а також розуміє і погоджується з тим, що Адміністратор може встановлювати більш високі вікові обмеження для доступу до того чи іншого Контенту. Користувач, який не досяг необхідного віку, зобов'язується утриматися від доступу до такого Контенту.

7. Користувач гарантує, що при доступі до Контенту не здійснює і не буде здійснювати будь-яких дій, спрямованих на обхід технічних засобів захисту (зокрема, системи територіального обмеження доступу до Контенту за IP-адресами або системи захисту від несанкціонованого копіювання).

8. Доступ до Сайту і Контенту надається "в тому вигляді, як є", і Адміністратор не гарантує відповідність послуг, що надаються, очікуванням Користувача.

9. Користувач розуміє і погоджується з тим, що Адміністратор може на свій розсуд і без спеціального повідомлення Користувача змінювати набір Контенту та / або функціонал Сайту.

10. Користувач розуміє і погоджується з тим, що Адміністратор не гарантує безпомилкову та безперебійну роботу Сайту і за замовчуванням не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Користувачеві технічними збоями апаратного або програмного забезпечення на будь-якій стороні.

11. Користувач розуміє і погоджується з тим, що Адміністратор не несе відповідальності за достовірність рекламної інформації, розміщеної на Сайті, і за якість рекламованих товарів / послуг.

12. Користувач погоджується з використанням Адміністратором персональних даних Користувача з метою забезпечення роботи Сайту, надання Користувачу послуг доступу до Контенту, а також інформаційного обслуговування Користувача. Користувач погоджується на отримання повідомлень від Адміністратора на вказану Користувачем при реєстрації адресу електронної пошти. Адміністратор зобов'язується не розкривати інформацію про Користувача третім особам без згоди Користувача, за винятком розкриття інформації на вимогу суду та / або правоохоронних органів відповідно до застосовного законодавства.

13. Адміністратор залишає за собою право в будь-який час на свій розсуд припиняти, обмежувати або припиняти доступ Користувача до Сайту або до окремих послуг Сайту, в тому числі, але не виключно, у разі порушення Користувачем цієї Угоди та / або чинного законодавства України, ЄС та інших країн і міжнародних співтовариств, а також порушення етичних стандартів журналіста.

 

З повагою адміністрація сайту Рolissya.net