Жахливий сон до перерви

( 0 Votes )

«Волинь-Цемент» (Здолбунів) - «Енергія» (Володимирець) – 2:5

Енергія: Андрєєв – Брикса (к), Хондока, Собчук, Дацюк – Р.Федіна, Єфімчук, О. Ярута, Мороченець, Кусік – Жданюк. На заміну виходили: Савчук, Манзик, Самулик. Тренери: І.О. Ярута, І.В. Волчецький.

У святкову неділю на Покрову збірна району мірялася силами з аутсайдером турнірної таблиці. Відправились знову ж таки обома складами. І знову не обійшлося без пригод: травмовані Сергій Дячук та Дмитро Китун, дискваліфікований Василь Новицький (капітан «Енергії» пропустить ще й наступний матч проти «Сокола»). А Олександр Федіна та Юрій Ткачук не поїхали на гру, залишившись вдома допомагати своїм командам («Стиру» із Заболоття та «Соколу» з Любахів) вийти у півфінал кубка району. Тож їхали у Здолбунів фактично без резерву. Не розумію: як хлопці хочуть грати в основі? Адже, як на мене, саме у грі з аутсайдером можна довести тренерам, що гідний грати…

Ну, а тепер безпосередньо до гри. Розпочали володимирчани з настирливих атак, і буквально з перших хвилин «замкнули» цементників на їхній же половині. Сергій Жданюк, який у цій грі став наконечником атак «Енергії», за сім хвилин, здається, наніс більше п’яти ударів по воротах. Крім нього, мінімум по разу пробили всі гравці середньої лінії…

Але, як не дивно, відкрили рахунок на 17 хвилині гравці «Волинь-Цементу»: метрів з двадцяти півзахисник господарів запустив м’яча по дузі у дальню дев’ятку воріт гостей, і проти такого влучного пострілу наш воротар був безсилий. І знову ми починаємо з мінус одного. Не дивлячись на велику кількість навальних атак усіма силами, енергетики до перерви не змогли реалізувати ні одного зі своїх моментів.

Другий тайм знову розпочався з атак гостей, а здолбунівці прогнозовано закрились біля своїх воріт. Втім, це їм не допомогло, гостей було не стримати. Видно, що після чоловічої розмови в роздягальні варіант повернення додому без перемоги не розглядався. Тож до 60 хвилини дубль робить Жданюк (Шева вивів команду вперед, реалізувавши пенальті, який заробив Сергій Мороченець). Ну, а потім хет-трік записав на свій рахунок Віталій Брикса, який вже з середини першого тайму зайняв звичну позицію центрфорварда.

Все було добре, гравців переповнювали позитивні емоції. Та дуже неприємний інцидент стався на 74 хвилині. Не встиг Роман Савчук вийти на заміну, як уже на 75-тій він був вилучений за навмисний удар суперника ногою, який лежав на газоні. Цей Романів вибрик одразу в штики сприйняли одноклубники і почали виховувати його. Хлопець чомусь доводив всім, що нічого не зробив… Дійсно, він нічого не зробив, лише підставив команду, зробивши необдуманий вчинок. Тож після вилучення «Енергії» відзначитися більше не вдалося, хоча моменти були. Натомість господарі зуміли забити ще один гол. Отож загальний рахунок матчу 2:5 на користь «Енергії».

Олександр ГРЕБЕНЬ, голова РО ВФСТ «Колос».