Поліська кухня

Особливе географічне розташування Полісся значною мірою зумовило й певні особливості у харчуванні населення цього етнографічного регіону України. Виробництво продуктів харчування, пов'язане з багатовіковою історією місцевого землеробства і тваринництва, а також характерного для цього регіону збиральництва і рибальства, диктувало й традиції в їжі поліщуків.

( 0 Votes )

25 грудня (07 січня за новим стилем) Православна Церква святкуватиме Різдво Христове. Передує цьому великому святу встановлений Церквою піст. Це час посиленої молитви, обмеження від насолод, розмірковування про вічне, відновлення стосунків з ближніми та умиротворення свого серця для гідної зустрічі дня народження Господа Бога нашого Ісуса Христа, який заради спасіння людей зійшов з небес.

( 0 Votes )

Аґрусове з апельсином

1 кг аґрусу, 500г апельсинів, 1,5 кг цукру.

Аґрус, апельсин зі шкіркою пропустити через м’ясорубку. Додати цукор, розмішати. Поставити на вогонь, але не кип’ятити, тільки щоб розтанув цукор. Розлити по банках. Так само можна зробити «холодне» варення, не кип’ятити. Тільки зберігати в холодильнику.

( 0 Votes )

З куркою

1.  Відварене куряче філе, огірки мариновані (можна свіжі), мариновані гриби.

Порізати кубиками, заправити майонезом.

2. Варене куряче філе, пекінська капуста, горіхи волоські, сухарики з білого хліба.

( 0 Votes )

Пляцок «Вишневий аромат»

Тісто 1: 5 жовтків збити із 1 скл. цукру, додати 1 пачку розтопленого та охолодженого маргарину,   2 ст.л. какао, 2 скл. борошна, 1 пачку порошку до печива.

 Розділити тісто  на дві частини. Збити 5 білків із 1 скл. цукру, додати 200 гр. кокосової стружки і виложити на тісто. Спекти два коричневі коржі з білками.

( 0 Votes )

 

Я ціную запіканки за швидкість приготування, нескладність і, звичайно, смак.  Набори продуктів звичайні, все, що є під рукою. На вечерю чи сніданок або на пікнік спробуйте приготувати

( 0 Votes )

Незабаром доспіє в садках соковита вишня, заманять до себе гронця  порічок  та смородини, а солодка малина  звабить покуштувати червоні та жовті ягідки, в городах дозріла пахуча полуниця. Гаряча пора!

Господині старанно будуть робити солодкі закруточки, щоб морозними вечорами відкрити вареннячко – і полинути в мрії про літо.

Хочу запропонувати декілька переписів заготовок з ягід. Всі рецепти випробувані моїми знайомими та особисто мною.