Авторизація

HomeНовини

Почали реалізацію проєкту «Полісся – дика природа»

( 0 Votes )

22 січня в Сарнах відбувся круглий стіл з обговорення створення транскордонного біосферного резервату.

Українське товариство охорони птахів за координації Мінекоенерго в рамках міжнародного проєкту «Полісся – дика природа без кордонів: збереження одного з найбільших у Європі природних регіонів» створюватиме біосферний резерват «Прип’ятське Полісся».

 

Продається агрофірма, що орендує землі на Володимиреччині

( 0 Votes )

За інформацією торгівельного агропорталу України Agrotorg.net  продається агрокомпанія, що орендувала на 7 років 1300 гектарів земель сільськогосподарського призначення у Володимирецькому районі. 

Зокрема, взяла в оренду паї в селах Рафалівка, Собіщиці, Сопачів, Берестівка, Хиночі. Восени 2019 року ці землі вже не засівались. А за інформацією з власних джерел, орендар ще не розрахувався повністю із власниками паїв за 2019 рік.

 

В Рафалівці рятувальники ліквідували масштабну пожежу (+ фото)

( 0 Votes )

21 січня о 19:43 до Служби порятунку Рівненщини надійшло повідомлення про пожежу за адресою: смт Рафалівка, вул.Богдана Хмельницького.

На місце події було направлено черговий караул рятувальників 5-го державного пожежно-рятувального поста. Прибувши на місце виклику рятувальники встановили, що вогнем охоплено дерев'яну господарчу будівлю (дерев’яна, крита руберойдом, розміром 12х3м). 

 

Ще одне вбивство на Володимиреччині. В Кідрах син убив батька (+фото)

( 0 Votes )

 

На Володимиреччині син до смерті побив батька, а односельця-інваліда відправив у лікарню

Без ознак життя 58-річного чоловіка у будинку села Кідри виявив 42-річний рідний брат померлого позавчора, 20 січня, близько 20:30. Про подію чоловік повідомив до поліції.

 

Лікарня у Вараші: Чому міністр охорони здоров`я показово вичитувала головного лікаря?

( 0 Votes )

 

Реформа охорони здоров'я вторинної ланки стартує з квітня. Саме з цього місяця варашани можуть поступово переставати отримувати послуги, аж до моменту коли на медико санітарній частині повішають замок. 

Все тому, що влада і боротьба за посаду зайшла надто далеко, зробивши людей заручниками конфлікту.

 

Сторінка 1 з 695

На даний момент 83 гостей на сайті