Авторизація

HomeНовини

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки під час жнив!

( 1 Vote )

 

Пора жнив особливий пожежонебезпечний період. Загрозливу обстановку створюють спекотна погода, сухі хліба, енергонасичені хлібозбиральні агрегати, які нерідко знаходяться у несправному стані, а також людська недбалість та безвідповідальність.

 

Володимирецьке КП "Аква" - серед гірших водопроводів області

( 0 Votes )

В області склали рейтинг водопроводів Володимирецьке КП «Аква» – друге з кінця

Щоб скласти згаданий рейтинг, фахівці обласного лабораторного центру, що знаходиться у підпорядкуванні Міністерства охорони здоров’я, підсумували якість водопровідної води за останні чотири роки. До уваги бралися вміст заліза і фтору, враховувалися мікробіологічні та інші показники, а одержані результати підсумовувались у балах. Таким чином і виявилося, що найгірша водопровідна вода у селі Оженин Острозького району, а найкраща – у Рівному.

 

Злочини та пригоди в районі за тиждень

( 0 Votes )

Коротка інформація про злочини та пригоди, які сталися у Володимирецькому районі за останній тиждень.

11 липня о 09:05 автомобіль марки "Фольксваген поло" (водій невідомий) на автодорозі Ковель-Київ поблизу с. Городець збив косулю, яка раптово вибігла на проїжджу частину.

 

Депутатська приймальня: графік на липень

( 0 Votes )

 

У липні 2017 року прийом громадян у громадській приймальні народного депутата України Василя Яніцького у смт Володимирці здійснюватиметься 25 липня, з 10-00 до 13-00, за адресою: вул. Грушевського, 56,  приміщення Володимирецької державної районної адміністрації, 1 поверх.

 

У місті атомників - оновлене відділення ПриватБанку (+фото)

( 0 Votes )

 

Днями у м. Вараш, мікрорайоні Будівельників, 72-А розпочало роботу відділення ПриватБанку, яке облаштоване у форматі відкритої архітектури без кабінетної системи з виділеними зонами самообслуговування.

Раніше відділення банку знаходилось за адресою: м.Вараш, мікрорайон Будівельників, 27/1.

 

Сторінка 1 з 516

На даний момент 245 гостей на сайті