Авторизація

HomeНовини

Процес відкликання депутата триває

( 0 Votes )

На Володимиреччині триває процес відкликання депутата районної ради Гречухи А.В. , який балотувався від Української народної партії.

«Відбулися збори ініціативної групи, – розповідає голова районної територіально-виборчої комісії Світлана Чудік. – Протокол зборів вчасно був поданий до районної територіальної комісії.

 

З приміщення районного суду втік підсудний

( 0 Votes )

10 січня з приміщення Володимирецького райсуду втік підсудний. Він родом з В.Телкович, раніше був судимий за грабежі. Полісмени його знайшли вночі п’яним, коли той спав під одним з магазинів Володимирця.

В прокуратурі зазначають, що наявні порушення конвоювання, адже за всіма правилами мало бути 2 конвоїри і підсудний повинен був бути у кайданках, натомість їх не було, через що факт втечі й вдалось реалізувати.

 

В районі зафіксовано випадок сказу

( 0 Votes )

16 січня 2018 року лабораторно зафіксовано три випадки сказу серед тварин по області, з них один – у нашому районі. В с.Озеро підтверджено сказ у бездомної собаки.

Держпродспоживслужбою виявлено також двох контактних осіб, яких направлено на огляд та вакцинацію.

 

Як купатися на Водохреща без загрози для здоров’я?

( 2 Votes )

19 січня всі православні християни відзначатимуть третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу – Хрещення Господнє. У цей день прихожани будуть святити воду, яка зберігає свої цілющі властивості протягом року, а також пірнати в ополонку.

Але до купання на Водохреща потрібно ретельно підготуватися та дотримуватись усіх правил безпеки, оскільки для організму подібні процедури – це неабиякий стрес.

 

Африканська чума свиней знову в районі

( 0 Votes )

У Рівненській області знову виявлено випадки захворювання свиней на африканську чуму. Цього разу ураженими виявились дикі кабани в мисливських угіддях Володимирецького, Костопільського та Млинівського районів.

Як зазначається на офіційному сайті Рівненської ОДА, у всіх випадках експертиза виявила африканську чуму свиней.

 

Сторінка 1 з 572

На даний момент 124 гостей на сайті