Авторизація

HomeНовиниКрайові новини

Крайові новини

З 16 січня вся реклама українською!

( 0 Votes )

 

Вже за кілька днів, а саме 16 січня набуває чинності норма Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» в частині мови реклами. (Стаття 32. Державна мова у сфері реклами).

З 16 січня мова реклами - українська. А це означає, що українською реклама має бути на:

 

Закон про бурштин прийняли. Тепер за незаконний видобуток – кримінальна відповідальність і тюрма

( 1 Vote )

Парламент підтримав урядові законопроекти з легалізації видобутку бурштину.В бюджет-2020 очікують великих надходжень

Відповідно до змін, незаконний видобуток бурштину, збут, придбання, зберігання, передача, пересилання, перевезення чи його переробка караються штрафом від 3 тисяч до 10 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Один госпітальний округ і багатопрофільна лікарня у Володимирці

( 0 Votes )

Уряд прийняв рішення: на Рівненщині діятиме один госпітальний округ та одна госпітальна рада. Визначено багатопрофільні лікарні першого та другого рівнів та затверджено у МОЗ України. 

Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування (БЛІЛ) першого рівня – це заклад, що обслуговує 120 тисяч населення та надає невідкладну медичну допомогу за 13-ма спеціальностями. Доїзд у межах години або 60 км.

 

Жінки Володимиреччини активно долучилися до флешмобу з хусткою

( 1 Vote )

 

Адвокатеса з Києва Олена Бура, доктор філософських наук зі Львова Антоніна Колодій, мисткиня з Вараша Світлана Тиндик, поліцейська Тамара Снітка, завклуба села Новаки Оксани Босик та аматори села, аматори сцени з Ромейок, учні Зеленівської загальноосвітньої школи 1-2 ступенів разом з педколективом сфотографувались у хустках.

 

На Рівненщині побилися пасажири маршрутки (+відео)

( 2 Votes )

 

Бійка сталася між містами Костопіль і Березне. Її ініціатором став чоловік, який не бажав ділитися місцем в маршрутці. 

Пасажири маршрутки Рівне-Березне влаштували бійку за місця. Відео інциденту з'явилося 17 червня на сторінці спільноти Типове Рівне в Facebook.

 

Сторінка 1 з 35

На даний момент 58 гостей на сайті