Місцеві вибори

Фракція БПП «Солідарність» пропонує заступником голови райради Володимира Турчика

( 0 Votes )

Днями депутати районної ради від партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" обговорили питання кандидатури на заступника голови районної ради та можливої роботи у комісіях районної ради. 

Витяг з протоколу №1 засідання депутатів районної ради VII скликання від політичної партії «Блок Петра Порошенка Солідарність»

 

 

У Володимирці на окрузі № 14 перемогла Оксана Бульботка

( 0 Votes )

За повідомленням голови Володимирецької селищної виборчої комісії Петра Шмирка, в результаті повторного голосування в окрузі № 14 смт Володимирець найбільше голосів здобула член Радикальної партії Олега Ляшка Оксана Сергіївна БУЛЬБОТКО, 1977 року народження, освіта вища, спеціаліст І категорії Володимирецького РВД РОВ ФСС з ТВП.

Протоколом № 15 від 16 листопада 2015 року вона зареєстрована депутатом Володимирецької селищної ради.

 

В очікуванні райрадівської «спікеріади»

( 0 Votes )

Зі своїми представниками у районній раді Володимиреччина визначилася. Списки новообраних депутатів опубліковано у «ВВ», і найбільш політично активні учасники виборів уже обмінялися думками на сайті polissya.net. Амплітуда вражень – від розчарування до абсолютно спокійного сприйняття зробленого районом вибору. І логічним завершенням цього політичного процесу стане обрання голови районної ради, формування постійних депутатських комісій, фракцій та президії райради.

 

Новообрані депутати Володимирецької районної ради

( 0 Votes )

4 листопада Володимирецька територіальна виборча комісія офіційно оприлюднила у малому залі приміщення райдержадміністрації результати виборів до районної ради. І якщо з партіями, які подолали бар’єр, все було більш - менш зрозуміло, то поіменний список оновленого складу районної ради за новою виборчою процедурою залишався для усіх таємницею. Згідно Додатку 8 до постанови Центральної виборчої комісії від 25 серпня 2015 року № 179, чергові вибори до місцевих рад 25 жовтня 2015 року відбулися. Кількість виборців нашого району, які взяли участь у голосуванні, – двадцять дві тисячі вісімсот один (22801).

 

 

Став відомий новий склад Володимирецької селищної ради

( 0 Votes )

Загалом у селищну раду Володимирця обрано 25 депутатів. Для обрання 26-го проведуть повторне голосування. Серед них 13 самовисуванців, 11 висуванців Української народної партії та 1 — партії «Конкретних справ». У селищній раді буде сім жінок-депутатів, решта — чоловіки. За професійним складом ради — цікавий розподіл. Найбільше у ній вчителів — 5, підприємців — 4, медиків — 3 тощо.

 

Сторінка 1 з 3