HomeКультураВідомі особи

Відомі особи

Николай Дуляницкий. Возвращение на родину

( 0 Votes )

Так уже склалося, що у нього дві Батьківщини: одна – Україна, з якою був розлучений в ранньому дитинстві, а друга – Сибір, куди прибув разом із мамою, висланою з України з  політичних міркувань.

Чужий суворий край мимохіть став для нашого земляка рідним, і важко уявити, з якими почуттями єднаються у нього в душі обидві його Батьківщини.

 

Макс Кідрук розповів про свою нову книгу "Не озирайся і мовчи"

( 0 Votes )

 

«Трохи не сплакнув, коли проїздив повз свій будинок, у якому провів перші п'ять років життя…» - з такими щирими словами звернувся до слухачів у залі школи мистецтв (чи то більше все ж активних читачів) Макс Кідрук – український письменник та мандрівник. І – так, він народився і жив у Володимирці.

 

Рись.the Polissia

( 0 Votes )

Останнім часом елементи традиційної культури набувають значної популярності: ми ходимо у вишиванках, вивішуємо національні прапори, та ліпимо патріотичні наклейки на авто. Традиційна культура поширюється і в мистецтві – дизайнери та митці все частіше використовують її елементи у своїх роботах.

Але багато чого залишається незрозумілим, дивним, а інколи і нецікавим. Традиційна музика, одяг, звичаї – для багатьох і досі є чимось специфічним і далеким.

 

Андрій Курков – український москаль

( 0 Votes )

Андрій Курков – відомий український письменник, який пише російською мовою, журналіст і кіносценарист, член англійського ПЕН-клубу і Європейської кіноакадемії. Росіянин, народився у Ленінградській області, має 53 роки, мешкає у Києві, батько трьох дітей, дружина – англійка, працює в посольстві Великобританії в Україні.

 

Осідлав велосипед і поїхав до Європи

( 0 Votes )
Кажуть, українські водії жартома називають пішоходів «хрущами», а велосипедистів «камікадзе». Якою є культура на дорогах Європи, як там ставляться до людини у сідлі велосипеда? Про це і не тільки у розмові з Олексієм Пізником, велосипедистом-мандрівником з Тернополя, який нещодавно проїхав дві тисячі кілометрів чотирма країнами Європи. Подорожі багатьох з нас роблять щасливими чи, принаймні, радісно збудженими. Олексій вважає себе саме щасливим.
 

Сторінка 1 з 2