Авторизація

HomeНовиниВ Районі

В районі

На Володимиреччині закриють усі магазини, крім продуктових та побутових, а також аптек

( 0 Votes )

Вимоги карантину мають неухильно виконуватися

Минулого четверга відбулося засідання районної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів голова РДА (він же – голова комісії) Анатолій Рижий. На засіданні конкретизували комплекс заходів, який має перешкодити можливому поширенню коронавірусу в районі.

 

Довідник мобільних телефонів усіх сімейних лікарів Вараша та Володимирецького району

( 0 Votes )

Питання самоізоляції для хворих та обмеження відвідин лікарень, магазинів та інших місць масового скупчення людей стали першочерговими на період карантину. Адже щодня в Україні більшає кількість заражених коронавірусом. 

 

Оперативна інформація щодо коронавірусу на Володимиреччині станом на 25 березня

( 0 Votes )

На Володимиреччині хворих чи інфікованих коронавірусом не виявлено, 468 чоловік перебувають на самоізоляції

Станом на 25 березня 2020 року в умови самоізоляції поміщено 468 осіб, з них  376 – це особи, які прибули з території, ураженої коронавірусом, а 92 мають ГРВІ, пневмонію та підвищення температури вище 37.3°. Отримали також 50 експрес-тестів для Володимирецьької районної лікарні (вторинного рівня) з Китаю.

 

Інформація про роботу газети "Володимирецький Вісник" під час карантину

( 0 Votes )

Редакція газети «Володимирецький вісник» працює у звичайному режимі. Але просимо мінімізувати відвідини і робити замовлення дистанційно

У зв’язку з карантинними заходами в країні наш режим роботи не змінюється: ми і надалі оперативно інформуватимемо вас про ситуацію з коронавірусом у нас в районі та у режимному місті Вараш. Але щоб зменшити ризик зараження та виконувати карантинні вимоги, пропонуємо своїм клієнтам, по можливості, не приходити до редакції, а перейти на дистанційне обслуговування.

 

Оперативна інформацію по коронавірусу у Володимирецькому районі: хворих немає, 350 на самоізоляції

( 0 Votes )

 

За оперативною інформацією голови Володимирецької райдержадміністрації Анатолія Рижого, станом на 23 березня 2020 року на території Володимирецького району 350 чоловік перебувають у самоізоляції.

 

Сторінка 1 з 359

На даний момент 93 гостей на сайті