Авторизація

HomeНовиниВ Районі

В районі

У Володимирці з'явився серійний палій?

( 4 Votes )

В країні щодобово вражає статистика пожеж. Та що говорити про країну в цілому, якщо у нашому районі з початку 2017 року вже зареєстровано 71 пожежу, що лише на 4 % менше ніж за аналогічний період 2016 року.

Разом з цим збитки від пожеж в порівнянні з минулим роком збільшилися аж на 146 % та сягають майже 4,5 млн. грн. А на пожежах в поточному році вже виявлено 4 загиблих громадян.

 

До першого снігу на дорогах готові

( 0 Votes )

Температура на стовпчику термометра поволі тягнеться вниз, а зранку то там, то тут вже притрушує легенько снігом. З побоюваннями виїздять на дороги автомобілісти – а раптом перша ранкова ожеледиця?

Вже на цьому тижні якогось ранку діти раділи тонкому білосніжному покривалу на ще зеленій траві. А що, коли і справді зима впаде снігами раніше календарної?

 

Конкурс краси: набір учасниць триває! (+фото)

( 0 Votes )

 

11 листопада в Будинку культури відбувся кастинг дівчат для участі у конкурсі «Міс Володимирець», що проходить під егідою конкурсу «МісУкраїна».

Неспоідвано для всіх, але на відбір прийшло дівчат зовсім небагато, не дивлячись на те, що окрім подачі інформації в газеті «Вододимирецький вісник», також поширювались селищем і в соцмережах рекламні афіші про даний захід.

 

Чиє бидло краще? (+фото)

( 0 Votes )

 

Пам’ятається, наприкінці літа 2015 року у Володимирці сталася довгоочікувана подія: в центрі селища виріс барвистий дитмайданчик. Дякували меценату Віктору М’ялику всім селищем. Обіцяли глядіти, як око в лобі…

Минуло два роки. Як і все, що користується активним попитом, дитмайданчик потроху втратив свою новизну. Та й вандали доклали до того свою нерадиву руку.

 

Володимирчанин "засвітився" на сцені Ліги сміху

( 4 Votes )

Хтось проводить вільний час, слухаючи музику чи переглядаючи новинки кіно, хтось шукає вільну хвилинку, щоб пошпортатися серед залізяччя у гаражі чи вишити кількадесят квітів стібками. А комусь більше до вподоби гумор, тож він не втрачає нагоди, аби побувати на веселих заходах.

Міша Гайдиш з Володимирця настільки любить жарти, що витрачає чи не увесь свій вільний час на те, аби гумор… творити. І не десь там, у комірчині в захалявну книжечку, а на сцені Рівненської Ліги сміху.

 

Сторінка 1 з 271

На даний момент 112 гостей на сайті