Авторизація

HomeНовиниРАЕС повідомляє

РАЕС повідомляє

До Дня Соборності України атомники РАЕС об’єдналися у "живий ланцюг" (+фото)

( 1 Vote )

Напередодні Дня Соборності України рівненські атомники взяли участь у патріотичному флешмобі «Ланцюг єднання». Близько 200 працівників підприємства об’єдналися у півкілометровий «живий ланцюг», який став символом патріотичного духу українців, єдності усього колективу.

22 січня країна відзначає День Соборності – свято, що має велике історичне значення, адже майже сто років тому український народ визволився з неволі та возз'єднався на своїй землі у єдину величну державу.

 

Рівненська АЕС: чи варто звертати увагу на заклики провокаційного характеру?

( 0 Votes )

Компетентність та високий професіоналізм персоналу РАЕС поза сумнівом, або РАЕС: чи варто звертати увагу на заклики провокаційного характеру?

Редакція «ВВ» постійно інформує громадськість про роботу основного устаткування діючих енергоблоків і персоналу РАЕС та про радіаційний, протипожежний і екологічний стан на РАЕС та прилеглій до неї території. На станції періодично проводяться інспекції МАГАТЕ. Систематично вживаються заходи по модернізації діючого обладнання енергоблоків з метою забезпечення їх надійної експлуатації.

 

Рятувальники Рівненської АЕС визнані кращими

( 0 Votes )

На території 2 державного пожежно-рятувального загону з охорони об’єктів РАЕС пройшли змагання з пожежно-прикладного спорту. Для участі в змаганнях залучалися 18 кращих рятувальників міста.

Зональні особисто-командні змагання з пожежно-прикладного спорту пройшли між підпорядкованими підрозділами Головного управління ДСНС України в Рівненській області. До участі були залучені три команди: державно-рятувальної частини №12 міста Кузнецовська та 2-го державного пожежно-рятувального загону з охорони об’єктів ВП РАЕС – 22 ДПРЧ та 23 ДПРЧ.

 

Діти з Волновахи оздоровлюються на базі відпочинку рівненських атомників

( 0 Votes )

У реабілітаційно-одоровчий комплекс ВП РАЕС «Біле озеро» приїхали оздоровлюватись 19 дітей з Донеччини. Проїжджаючи майже всю Україну, діти були в захваті від подорожі, але найбільше, за словами школярів, їх вразили мир та спокій Поліського краю.

 

Рівненські атомники занепокоєні: у Стирі падає рівень води

( 2 Votes )

У річці Стир падає рівень води, тому на Рівненській атомній станції переживають, аби це не вплинуло на процес охолодження енергоблоків. Про це, за даними «Таке Інфо», під час засідання техногенної комісії повідомив начальник обласного управління з питань надзвичайних ситуацій Віктор Симонюк. Посадовець додав, що ситуація далеко не критична, однак атомники уже дзвонили і попередили, що на перспективу питання потрібно вирішити.

 

Сторінка 1 з 13

На даний момент 177 гостей на сайті