HomeКультураОфіційноТуристичні родзинки Володимиреччини (+фото)

Туристичні родзинки Володимиреччини (+фото)

( 0 Votes )

 

Туристично-інформаційний офіс-музей відкритий не так давно, але ми з впевненістю можемо говорити, що ті послуги, які надає туристичний офіс, дійсно необхідні тим, хто цікавиться туристичною діяльністю, зокрема, в нашому поліському краї.

ТІО щодня запрошує на екскурсії. Музей бурштину допоможе дізнатися багато цікавого про «сонячний камінь», а також самому спробувати себе в ролі шукача скарбів, споглядати різноманітні вироби із бурштину, картини, панно.

А в іншому залі представлена історія нашої славнозвісної вузькоколійки "Антонівка-Зарічне" та поліського краю.

 До нас можна запросити будь-яку делегацію, провести тут прес-конференцію чи брифінг. В ТІО можна отримати корисну інформацію про Володимиреччину українською, польською та англійською мовами. Пропонуються організація та побутовий райдер екскурсій вузькоколійкою до озер, святинь, місць паломництва, заповідників Володимиреччини та усіх цікавинок району. Розроблені нові маршрути, кілька з них вже апробовані.

З літа від початку відкриття ТІО вже прийняв більше 1000 гостей.

 Зокрема, у вересні 2017 року Володимиреччина в плані налагодження зв’язків та співпраці з туристичними організаціями України зустрічала гостей із Волині. Група туристів рухалася за маршрутом вузькоколійки ст. Володимирець – ст. Біла, подорожувала гужовим транспортом до місця паломництва "Луківських хрестів", збирала гриби, робила фотостопи біля озера Біле, пробувала традиційну поліську кухню. Також гості по приїзду у Володимирець відвідали Свято-Успенський храм, районний історичний музей, наш ТІО та музей бурштину, а ще районний колегіум та піцерію "Кукушку".

 4 по 6 жовтня 2017 року на вузькоколійній залізниці Антонівка - Зарічне проходив триденний тур, до якого було привезено ентузіастами «Асоціації збереження залізниць України» паровоз ГР-280 із Гайворонського депо. Раритетний паротяг з дивовижним гудком та димом-парою захопив надзвичайними емоціями учасників події.

У перші два дні подорожували як закордонні, так і українські туристи згідно замовлень, а третій день – усі бажаючі. Наші іноземні колеги прийняли рішення підтримати нашу «кукушку», звернути увагу на важливість збереження й розвиток цієї вузькоколійки та подарували безкоштовну поїздку місцевим мешканцям.

На станціях гостям був шалений прийом, подивитись на поїзд з паровозом приходили люди старшого покоління, ветерани залізничники, школярі, представники влади. У Антонівці, Володимирці, Білому відділом культури і туризму організована зустріч паротяга хлібом-сіллю та народними піснями.

 Проїхатись на паровозі третього дня прийшли школярі зі своїми вчителями, жителі та гості Володимиреччини. На станції паровозна будка була повна від бажаючих подивитись, як там все працює. Вуха закладало від постійних гудків. А ще всі гості мали можливість посмакувати рибної юшки від культпрацівників, зробити фото на пам’ять та цікаво провести час.

 Досить частими гостями у ТІО є не тільки діти, дорослі, гості із сусідніх областей, інших регіонів нашої країни, але й з Європи.

 Найбільша кількість відвідувачів нашої вузькоколійки та музею бурштину спостерігалася упродовж жовтня цього року.

 ТІО постійно бере участь у різних заходах, районних святах, зустрічах, презентуючи наявні туристичні, екскурсійні та курортно-рекреаційні послуги на Володимиреччині та Рівненщині.

 Скориставшись послугами нашого туристично-інформаційного офісу (ТІО) у Володимирці, туристи максимально ефективно спланують свій маршрут подорожі, отримають інформацію про культурні події. Також тут можна придбати місцеві сувеніри та краєзнавчу друковану продукцію. Працівник офісу допоможе вирішити побутові питання, пов’язані із проживанням та харчуванням туристів, завдяки укладенню угод з місцевими підприємцями та власниками агроосель.

 

 
 

 

ЗАПРОШУЄМО ДО ПОДОРОЖІ!

WELCOM TO UKRAINE!!!

Слідкуйте за новинами туристично-інформаційного офісу-музею у соцмережах, на сторінці у Facebook, група "Володимиреччина туристична"

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити