Авторизація

HomeКультураОфіційноДо дня сім’ї: виставка дитячого малюнку «7Я – малюю Я!

До дня сім’ї: виставка дитячого малюнку «7Я – малюю Я!

( 1 Vote )

8 липня православні християни відзначають «День закоханих». У ролі заступників кохання і подружньої вірності Православна Церква вшановує муромських святих Петра і Февронію, що жили на межі 12-13 століть. Святе подружжя пронесло любов і вірність один одному через багато випробувань. Вони прославилися благочестям і милосердям.

Померли святі Петро і Февронія в один день і годину 8 липня (за новим стилем) 1228 року, прийнявши перед цим чернечий постриг з іменами Давид і Єфросинія. Тіла святих були покладені в одну труну.

Український День сім'ї – відносно молоде свято, яке стало відзначатися з 2012 року 8 липня. Звичайно ж, родина належить до найважливіших суспільних і державних цінностей. Для дітей сім'я – це своєрідне середовище, в якій у дитини складаються умови його психічного, фізичного, інтелектуального та емоційного розвитку. Те, що дитина в дитячі роки набуває в сім'ї, вона зберігає впродовж усього подальшого життя.

І в цей день особливо хочеться акцентувати увагу на проблемах сучасної сім'ї, яка традиційно завжди виступала головним інститутом виховання. Сьогодні, на передовій інформаційної війни, найуразливішою виявилася саме традиційна родина. Соціологічні дослідження сьогодні показують стан сучасної сім'ї як кризовий.

Володимирецька районна бібліотека для дітей запросила з нагоди свята своїх користувачів на виставку дитячого малюнку «7Я – малюю Я!», а всіх перехожих вулиці Соборної на флешмоб "Що для мене є сімя?". Майже ніхто з них не знав, що 8 липня – День родини.

«Сім’я – це найцінніше, що у мене є!», «Сім’я – це сенс життя!», «Для мене сім’я – це найкращий подарунок від Бога!», – такі коментарі залишали випадкові учасники флешмобу. З подивом відзначали, що і таке свято є в Україні, дехто уточняв, чим воно відрізняється від Дня Матері чи Дня захисту дітей. Відгуки залишали мами, татусі, бабусі, доньки – всі учасники таких неповторних українських сімей! Один із татусів настільки відповідально поставився до завдання, що мав намір «прислати жінку, – вона більше знає».

 День родини – це ще одна нагода для сімейного свята. Привітайтеся, родини! Надішліть вітальне повідомлення рідним та близьким людям, поділіться посмішкою і вона (як в старій дитячій пісні) «не раз до тебе повернеться»!

 


 
 
 

Людмила Босик,

заступник директора Володимирецької ЦСПШБ по роботі з дітьми

 

Коментарі   

 
-2 # Гість 09.07.2013, 11:11
єдиний неприємний нюанс при проведенні флешмобу6 люди якось дивно сприймали акцію,-чи то їм в дивину таке.чи то так натішені всілякими політично-соціа льними акціями... Дивно.
Відповісти
 
 
+1 # Гість 09.07.2013, 12:03
Любий друже,не парся!Діти малюють,і це добре.Фби тільки такиих художників було побільше.А неприємне те,що ти людей дивними називаєш.Кожен сприймає все що його оточує залежно від свого розвитку.З повагою до всіх,Веселий Кіт Вася.
Відповісти
 
 
+3 # Людмила 09.07.2013, 12:26
БібліоДітки- ТАК ТРИМАТИ!!
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 72 гостей на сайті