Авторизація

HomeГромадиГромадиШановні друзі, партнери, колеги!

Шановні друзі, партнери, колеги!

( 1 Vote )

Прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим від колективу редакції газети «Володимирецький Вісник» та сайту Polissya.net.

Рік, що минає, був важким, але цікавим і насиченим доленосними подіями для нашої країни і Володимиреччини зокрема. Журналісти газети прагнули оперативно і всебічно, а головне об’єктивно й неупереджено висвітлювати важливі моменти нашого життя, здобували актуальну й корисну інформацію, щоб такими ж поінформованими були й Ви, наші читачі. Хочемо подякувати Вам за прихильність і довіру.

Ми намагалися зробити Вас не тільки свідками й статичними спостерігачами перетворень, що відбувалися в державі, а й активними учасниками подій, що творять історію і закладають майбутнє.

Напередодні одного з найсвітліших свят людства – Різдва Христового – хочемо побажати усім Божого благословення на світлі думки та добрі вчинки!

Усім друзям бажаємо щирого й безкорисливого спілкування, усім партнерам – добробуту й зміцнення, усім колегам й конкурентам – процвітання й розвитку, адже поруч з вами й ми набираємося натхнення й сил для подальшого руху вперед до нових звершень!

До нових зустрічей! Памятайте, що тільки разом ми зможемо зробити цікавим наше життя і хорошими -- наші новини!

Нехай усім Вам щастить у Новому році!

Коментарі   

+9 # Гість 01.01.2015, 01:20
Вітаю колектив газети "Володимиреький вісник" та сайту Polissya.net,вс іх моїх друзів з Новим роком!Нехай усім Вам щастить у Новому році.Бажаю Вам мирного неба над головою та піднімаю перший келих шампанського в цьому році за Вас друзі.
З ПОВАГОЮ ДО ВСІХ, ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.
P.S.Lorik! З НОВИМ РОКОМ!
Відповісти

+9 # Lorik 09.01.2015, 21:13
Дякую, друже. Тебе теж зі святами!
Відповісти

+4 # Гість 11.01.2015, 17:32
Я вже хвилюватися почав.Вісім днів відповіді не було,думав поспілкуємося,а ти все мовчиш.Перегорн ув все Polissya.net і жодного твого коментаря не знайшов за останні шість місяців.Що сталося? Правда коментарі на сайті стали якісь злі,раніше було веселіше.Коротк о про себе,працюю на старому місці,потихеньк у будую щось там :oops: (це я так почервонів,тому що не вмію обманювати тебе),через декілька днів знову зникну. Так що спілкуймося поки є час.
З ПОВАГОЮ ДО ТЕБЕ, ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.
P.S.Завтра буду біля ялинки, так що приходь,якщо маєш час,буду радий зустрічі,впізна ти мене буде дуже легко.
Відповісти

+4 # Siegfried 12.01.2015, 10:40
Хитрий лис :-)
Відповісти

+4 # Гість 12.01.2015, 11:13
Та ні,який там хитрий,просто ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ :-). Вітаю тебе зі святами старий знайомий Зігфрід.Як святкувалося (в декалі[ЦЕНЗУРА] )?
З повагою до тебе,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.
P.S.А про хитрого лиса я зрозумів чому ти так.
Відповісти

+3 # Siegfried 12.01.2015, 15:16
Ооооо, Свята пройшли весело, і на тверезу голову. Виявляється, можна святкувати і без декалітрів. Воно то якось не звично їсти відбивну без вина, але коли компанія балакуча і в ній є хоч один приколіст і хоча б одна дєвочка (яка накриває стіл і прибирає за тобою то, шо ти не доїв) ))))) - свято вдалося.
Дякую за вітання! І тобі бажаю достатку, безпеки, любві вєчной і бєзконєчной!
Десь поділись такі люди як ЛАВР, ПОДПОЛЬНИЙ ОБКОМ -гість, і хазяїн мало втручається в розмови. І жизнь не та, і новини не ті. І пожартувати якось нема над чим.
Відповісти

+4 # Гість 12.01.2015, 17:04
Дякую.дякую...А правда класна компанія була.А ще моя подружка Lorik із своїми рецептами теж пропадає десь, та й твій дружок із павільйона зник.C'est La Vie...
З повагою до тебе, ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.
P.S.ПАВР мабуть по інтернету розумні думки вишукує,ПОДПОЛЬ НІЙ ОБКОМ-гіст готує йому достойні відповіді,а Хозяїну просто ніколи - весняно-польові роботи у нього почалися,вже мабуть посадкою картоплі займається. :lol:
Відповісти

+3 # Lorik 12.01.2015, 19:36
Привіт, славна компанія! З Новим Роком Вас!з Василем! Щоб дав Господь за рік діждати при здоров'ї та добрій пам'яті!
Оце ж пробігала повз ялинку сьогодні- ніхто мені руками не махав:"Це я, ВКВ!!!" Напевне, знову обманув....
Відповісти

+3 # Lorik 12.01.2015, 19:37
А щодо Лавра, він зараз займається серйозною науковою працею.
Відповісти

+3 # Lorik 12.01.2015, 19:39
Ще ту стіну будуєш, друже Веселий Кіт Вася?
Сьогодні тільки бачила купу копачів,святкую ть, напевно. Машинами новими хизуються...
Відповісти

+3 # Lorik 12.01.2015, 19:45
Завтра знову буду пробігати повз ялинки, виглядай. Тільки якісь розпізнавальні знаки придумай, типу птн- пнх чи чорний бмв ( маю на увазі пакет))))) в мене маршрут такий робота - ринок- рікос-дім
Відповісти

+4 # Siegfried 12.01.2015, 20:46
Мабуть Веселий Кіт Вася забарився (наголос на И) Там недалеко новий магазін відкрили з копченими ковбасами. Мо де й зайшов на екскурсію? А поруч ще й маленька затишна кав'ярня.
Відповісти

+4 # Гість 13.01.2015, 09:55
Не знаю де ти Lorik пробігала цілий день, що мене не помітила.У Володимирці я був довго,заходив у нову затишну кав'ярню,пив гірку запашну каву без цукру,часу було багато.Хлопці мої десь забАрилися і приїхали такі як треба.Сьогодні наклеїмо на наш автомобіль розпізнавальний знак,типу птн-пнх, так що впізнаєш.А то "знову обманув...." це коли таке було.Друзів я не обманюю і не здаю,так що не треба(хотів сказати "ля-ля",але передумав).Стін у про яку згадуєш вже розібрали,так що даремно будував,повне розчарування.
З повагою до всіх,ВЕСЕЛИЙ КІТ ВАСЯ.
Вітаю всіх дописувачів сайту з днем СВЯТИТЕЛЯ ВАСИЛЯ ВЕЛИКОГО,і "Ребята давайте жыть дружно"
Відповісти

+3 # xosяin 13.01.2015, 16:32
Дякуємо!
Навзам!
Гарних свят!
Відповісти

Додати коментар

Захисний код
Оновити

На даний момент 9 гостей на сайті