Авторизація

HomeГромадиГромадиМолитва за Україну (+фото)

Молитва за Україну (+фото)

( 3 Votes )

24 серпня особливий день для нашої держави, адже це її день народження. Святкуючи двадцять четверту річницю, дуже важливо, щоб це свято стало особливим і для кожного з нас, адже цей день освячений кров'ю  козаків, повстанців, а вже в наші дні за неї віддали своє життя Небесна сотня та воїни, що загинули на сході нашої країни.

Вже традиційно, в річницю незалежності нашої держави, в Свято-Миколаївському храмі була відслужена Літургія, після якої відбулась хресна хода до пам'ятника Т.Г.Шевченка, де був відслужений Молебен за Україну, а біля могили воїнам УПА була відслужена Панахида за воїнів, що віддали своє життя за волю України. 

Нехай Господь береже нашу Батьківщину і Вічна пам'ять та слава героям України!

 
 
 

 

свящ. Михайло Льода

 

Коментарі   

 
+19 # Lavr 26.08.2015, 17:49
Ще не вмерла Україна! І не вмре, хоч за неї йде велика війна. Слава сміливцям, що не бояться боротись за Україну в умовах пострадянського суспільства, вирощеного, вихованого колоніальною владою та сучасними адептами "русского міра". А це непроста справа. Слава о. Михайлові Льоді та його парафіянам за мужній прояв своєї позиції в День Незалежності України! Героям слава!
Відповісти
 
 
+11 # istoruk19 27.08.2015, 22:44
Поважаю, більше додавати нічого не потрібно.
Відповісти
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 63 гостей на сайті