HomeНовиниОфіційноШануйте старість, поки дзвін не бив…

Шануйте старість, поки дзвін не бив…

( 0 Votes )

 

1 жовтня в нашій державі відзначається День людей похилого віку та День ветерана. Згідно сучасної класифікації Всесвітньої організації охорони здоров’я похилий вік людей починається з 60 років і триває до 74 років, з 75 до 89 років – старечий вік, а з 90 років і старше люди вважаються довгожителями.

 

У понеділок, 1 жовтня 2012 року в музичній школі Володимирця зібралися люди літнього віку. Зібралися дружньою родиною на державне свято – День людей похилого віку та День ветерана. У залі були й бабусі в літах, які проживають одиноко у селах району. Їх сюди запросив територіальний центр по обслуговуванню одиноких і престарілих громадян. Соціальні працівники (а подекуди й самі сільські голови, як от селищний голова Надія Юсин із Рафалівки) доставили на свято своїх пенсіонерів, вік яких сягнув за 75.

 У цю когорту були запрошені підопічні й районного товариства Червоного Хреста України. Спільно із відділами райдержадміністрації та районного управління соцзахисту населення РДА, відділу культури і музичної школи літніх гостей привітав голова РДА Володимир Ткачук. Він подякував присутнім ветеранам та пенсіонерам за закладений ними в минулому столітті фундамент народного господарства району. У кожному метрі шосейки залишивсь їх камінець. В кожному метражі рівненського полотна втканий льон наших колгоспників. В ковбасах і сирах йшло молоко з наших ферм по всій державі. І будівництво, і відродження післявоєнного господарства – теж їхня заслуга.

Голова РДА поінформував, що в районі діє Фонд, який закупив ліків для ветеранів більш, як на 20 тисяч гривень. І через медиків села можна одержати необхідні ліки. Подякував ще раз за їх колишній труд і розповів про соціальні ініціативи Президента, про те, що з 1 жовтня піднімається пенсія, а також деякі види доплат.

Привітав присутніх і голова обласної організації товариства Червоного Хреста Володимир Соколенко. Від імені ветеранів склала подяку місцевій владі колишня вчителька молодших класів школи-інтернату Тетяна Кальковець.

Самодіяльні артисти районного будинку культури та музичної школи дали гарний концерт шанованим присутнім. А у «Володимирчанці» на них чекав щедро накритий стіл. За турботу і повагу подяку дякували ветерани Володимир Верешко, Костянтин Кедич, Ольга Салюк та інші.

Г.Штерн

Фото автора

 

 

 

У вас недостатньо прав для коментування.