HomeНовиниКриміналЗнову загибель на дорозі. Водій з місця пригоди зник

Знову загибель на дорозі. Водій з місця пригоди зник

( 0 Votes )

 

    Поліція шукає винуватця ДТП. Невідомий автомобіль близько півночі 6 серпня збив 75-річного жителя села Іванчі та втік з місця події.

   Пенсіонер від отриманих травм загинув на місці. Про мертвого чоловіка на дорозі у поліцію повідомили медики «швидкої». Слідчі оглянули загиблого і з’ясували, що його збив автомобіль. Втікача, який залишив людину на дорозі помирати, ще досі шукають, інформує прес-служба ГУНП. Йому загрожує в’язниця.

     Фото Ivan Myrza‎ зі спільноти САРНЕНЩИНА КРИМІНАЛЬНА

 


 

 

У вас недостатньо прав для коментування.