
Поліція шукає винуватця ДТП. Невідомий автомобіль близько півночі 6 серпня збив 75-річного жителя села Іванчі та втік з місця події.
Пенсіонер від отриманих травм загинув на місці. Про мертвого чоловіка на дорозі у поліцію повідомили медики «швидкої». Слідчі оглянули загиблого і з’ясували, що його збив автомобіль. Втікача, який залишив людину на дорозі помирати, ще досі шукають, інформує прес-служба ГУНП. Йому загрожує в’язниця.
Фото Ivan Myrza зі спільноти САРНЕНЩИНА КРИМІНАЛЬНА

| < Попередня | Наступна > |
|---|


ДСНС повідомляє