33-річну мешканку Володимирецького району невдовзі судитимуть. Жінку звинувачують у вбивстві співмешканця.
Трагедія сталася під час гостин пари у Вараші. Гості цілий день пиячили, а в кінці посварилися. Під час сварки жінка вдарила співмешканця кухонним ножем у шию. Поранений від допомоги медиків відмовився і приліг у сусідній кімнаті відпочити. За кілька годин 51-річний чоловік помер. Його цивільну дружину зараз тримають під вартою. Досудове розслідування вже закінчене, справу направили до суду. За скоєне жінці загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі.
| < Попередня | Наступна > |
|---|


ДСНС повідомляє