HomeНовиниКриміналУ селі Зелене невідомі вандали зруйнували автобусну зупинку (+фото)

У селі Зелене невідомі вандали зруйнували автобусну зупинку (+фото)

( 0 Votes )

 "Як так можна? Це ж свинота!"

Так в емоціях говорять обурені жителі Зеленого про невідомих, які пізно ввечері 9 листопада зруйнували облаштовану дерев’яну зупинку у селі біля лісництва. Вандали знесли із будівлі з дерев’яних брусів дах, деякі елементи знайшли аж в кінці села.

Понівечений дах та зруйнована зверху коробка зупинки досі у тому стані, у якому її виявили місцеві, бо ж на місці працює поліція, ті ж, хто через справи у райцентрі очікує на маршрутний автобус, змушені мокнути під осінньою мжичкою. Бідкається і сільський голова Дмитро Ковальчук, що тепер треба буде шукати додаткові ресурси, щоб відновити зупинку. Каже, що заподіяне вандалам обов’язково повернеться у кілька раз більше, – природній закон «що посієш, те й пожнеш» ніхто не відміняв.

 

 

Про деталі інциденту в коментарях читайте вже в наступному номері «ВВ».

 

У вас недостатньо прав для коментування.