Авторизація

HomeНовиниКриміналУ селі Зелене невідомі вандали зруйнували автобусну зупинку (+фото)

У селі Зелене невідомі вандали зруйнували автобусну зупинку (+фото)

( 6 Votes )

 "Як так можна? Це ж свинота!"

Так в емоціях говорять обурені жителі Зеленого про невідомих, які пізно ввечері 9 листопада зруйнували облаштовану дерев’яну зупинку у селі біля лісництва. Вандали знесли із будівлі з дерев’яних брусів дах, деякі елементи знайшли аж в кінці села.

Понівечений дах та зруйнована зверху коробка зупинки досі у тому стані, у якому її виявили місцеві, бо ж на місці працює поліція, ті ж, хто через справи у райцентрі очікує на маршрутний автобус, змушені мокнути під осінньою мжичкою. Бідкається і сільський голова Дмитро Ковальчук, що тепер треба буде шукати додаткові ресурси, щоб відновити зупинку. Каже, що заподіяне вандалам обов’язково повернеться у кілька раз більше, – природній закон «що посієш, те й пожнеш» ніхто не відміняв.

 

 

Про деталі інциденту в коментарях читайте вже в наступному номері «ВВ».

 

Коментарі   

 
+32 # Гість 10.11.2017, 14:30
Давайте цих свиней називати так як є. Всі знають, що це дикарі з Воронок зробили.
Відповісти
 
 
+10 # Гість 10.11.2017, 17:29
Мабуть, святкували 100-річчя Вєлікой Октябрьской соціалістічєско й революції.
Відповісти
 
 
+32 # Гість 10.11.2017, 19:57
як не називай всерівно нікого не найдуть. у Володимирці кожен тиждень бють плафони, але наша поліція нікого не може найти.
Відповісти
 
 
+16 # Гість 10.11.2017, 23:28
Я б на місці сільського голови нічого і не відновлював би. Якщо скотинякам таким так хочеться жити, то нехай так і живуть. Для чого їм комфорт і цивілізація? Може через прокльони тих хто мокне їм хоч руки повідбирає, бо голови вже здається відібрало
Відповісти
 
 
+23 # Гість 11.11.2017, 13:15
Так ці недорозвинені не в Воронках ж побили, не в себе в селі, а приїхали руйнувати в чуже село.
Відповісти
 
 
+24 # Гість 11.11.2017, 13:21
Хай би той палій, що Володимирець палить в Воронки поїхав, пройдеться по вулицях. Те дике село вже давно мало зникнути. Від малого до старого, там всі заражені. Таких [ЦЕНЗУРА]ів і відморозків важко в світі ще знайти
Відповісти
 
 
+38 # Гість 11.11.2017, 05:01
Мутанти знову розважалися.
Ось Вам резупьтат безнаказаності! Ще жодного
мутанта не було покарано за скоєні злочини!
Розвалені дитячі майданчики,розб иті ліхтарі
на площі,упарку і т.д.
Відповісти
 
 
-6 # Гість 11.11.2017, 15:35
Ранше думай о Родине а потом о себе—це так думали ті хто робив дану зупинку—ну можливо приблизно в даному напрямку.Ми живем в час індивідуалізму— по хоромах побудованих це видно,однако їх ніхто не валить бо мають признаки ярко вираженої право власності—а тут красоту вони для села зробили,ще і нявкають...
Відповісти
 
 
+1 # Гість 11.11.2017, 19:50
привіт ,як звязатись з автором сайту, журналистом сайта?
Відповісти