HomeНовиниДСНС повідомляєДвоє школярів отримали опіки граючись з бензином

Двоє школярів отримали опіки граючись з бензином

( 0 Votes )

12 липня до травматологічного відділення Володимирецької ЦРЛ з опіками було госпіталізовано двох хлопчиків 9-ти та 10-ти років. Діти отримали опіки полум’ям гомілок 2-ї а,б ст., в одного 4 % в другого 10 % поверхні шкірного покриву. Як виявилося травми вони отримали, під час пустощів з легкозаймистою речовиною – бензином та сірниками. На щастя опіки не смертельні. На даний час діти перебувають під наглядом лікарів.

У зв’язку зі збільшенням кількості випадків дитячого травматизму, Володимирецький районний сектор Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області попереджає та вкотре звертається до батьків: будьте дуже уважними до своїх малолітніх дітей. Дбайте про безпеку своїх нащадків. Щоб попередити лихо та не спричинити надзвичайну подію, дотримуйтесь правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам'ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала бідою - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам’ятайте: безпека Ваших дітей залежить тільки від Вас самих!

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

А. Муравинець

 

 

У вас недостатньо прав для коментування.