Авторизація

HomeНовиниДСНС повідомляєНа Білому озері втопилося двоє молодих хлопців

На Білому озері втопилося двоє молодих хлопців

( 2 Votes )

Не зважаючи на постійні застереження рятувальників, в районі продовжує зростати статистика смертельних випадків на воді.

Зокрема 17 червня на Білому озері, що поблизу с .Рудка, Володимирецького району, під час купання на катамарані втопилося двоє молодих хлопців, 1998 та 1997 років народження, жителі Рокитнівського району. Відтак, з початку року на Володимиреччині на воді загинуло вже п’ять осіб.

У зв’язку з цим працівники Володимирецького районного сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області та Рівненської обласної комунальної аварійно-рятувальної служби на водних об’єктах закликають громадян суворо дотримуватися правил безпечного поводження на водоймах під час відпочинку. Плавати краще в компанії – у разі небезпеки буде кому прийти на допомогу. Не відпливайте надто далеко від берега. Плавайте тільки на тверезу голову – у  стані алкогольного сп’яніння можна дезорієнтуватися в просторі, втратити здатність рухатися. Ігри у воді краще взагалі не затівати, або хай це буде спокійна всім зрозуміла гра, де видно всіх учасників. Плавайте тільки в знайомих або перевірених місцях!!! Під водою і у воді може бути все, що завгодно: від водоверті і сильних течій до поганого дна з обрізаними трубами, арматурою, битим склом тощо. Не можна оцінювати небезпеку дна за рахунок свого здоров’я. Не пірнайте в мілких місцях, особливо з розбігу вниз головою, оскільки можна вдаритись головою в пісок, глину, втратити свідомість і загинути. Пірнати можна лише там, де є достатня глибина, прозора вода, рівне дно. Не переоцінюйте свої сили, не запливайте далеко від берега. Не плавайте в дуже холодній воді, інакше можуть виникнути судоми. Ні в якому разі не можна жартома кричати “Потопаю!... Допоможіть!... Рятуйте!...”. Не підпливайте до катерів, що рухаються – вас може затягнути під гвинт. Дотримання цих нескладних правил є запорукою гарного відпочинку та приємних спогадів про нього.

Будьте обережні на воді, бо вона не прощає зневажливого ставлення до себе і суворо карає, часом відбираючи життя.

Андрій Муравинець

Начальник Володимирецького РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

Ніна Рижа

Інструктор-методист РОКАРСВО

ілюстрація з мережі Internet

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 197 гостей і 1 користувач на сайті