Авторизація

HomeНовиниДСНС повідомляєРятувальники ліквідували пожежу в райцентрі

Рятувальники ліквідували пожежу в райцентрі

( 1 Vote )

1 листопада о 05:19 до Служби порятунку за номером «101» надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в приватному господарстві в смт. Володимирець.

За вказаною адресою було негайно направлено черговий караул 11-ої державної пожежно-рятувальної частини.

Вже за кілька хвилин, прибувши до місця події, рятувальники з’ясували, що горить покрівля господарської споруди, дерев’яної, критої шифером, в приватному господарстві та дрова. Провівши оперативне розгортання, на гасіння пожежі рятувальниками було подано водяний ствол. Пожежу вдалося швидко локалізувати, не давши вогню через щільну забудову поширитися далі на господарські споруди господарства, а також дрова. А за годину пожежу рятувальникам вдалося повністю приборкати. Вогонь встиг знищити лише шиферну покрівлю господарської споруди на площі орієнтовно 6 м.кв. та пошкодити близько 2 м.куб дров.

Для ліквідації пожежі було залучено одну пожежну автоцистерну та 4 рятувальників.

Всі обставини та остаточну причину виникнення пожежі наразі з’ясовують фахівці.


 

Володимирецький РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

 

Коментарі   

 
+11 # Гість 01.11.2017, 19:13
Центр міста, а шанхай №2 зробили. Набудували хлівчиків-прихл івчиків. Добре, що в цей час люди вже прокидаються. а якби в глибоку ніч...
Відповісти
 
 
-10 # Гість 02.11.2017, 20:46
Що ти там блеєш?!! Де люди мають зберігати дрова? Чи може
газ підведеш,щоб хлівчиків-прихл івчиків не було???
Головою думай, а не язиком ляпай!!!
Відповісти
 
 
+5 # Гість 03.11.2017, 08:20
з твої х слів виходить, що хай горить? бо ж дров нема де складати
Відповісти
 
 
+6 # Гість 03.11.2017, 20:44
Ви самі хоч зрозуміли що написали???
Це значить,що палія хворого на всю голову потрібно шукати!
Погортайте сторінки "Вісника"! Всі недавні пожежі сталися вночі,в
місцях де зберігалися дрова,де нема електрики і т.д.Чи то самі
власники собі біди наробили?
Відповісти
 
 
+7 # Гість 05.11.2017, 11:47
Може й хтось і палить, але ж і пожежної безпеки треба дотримуватись. На тих шанхаях і електрики хватає, і буржуйки строять, а коли поліція питає чи хтось шось бачив то у всіх "хата скраю", нічого не чули, а як побачили то все вже горіло. А палія треба шукати вже напевне людям якщо поліція не може, робити нічні патрулі і почерзі "гуляти" по тим шанхаям чи по вулицям де горіло. Робити шось треба, а не як говориться в попердньому коментарі "язиком ляпати"
Відповісти
 
 
+3 # Гість 04.11.2017, 21:59
Всі знають, що є палій. Але от цікавий один факт. Як поліція реєструє ці випадки? Чи всі вони фігурують як підпал? Чи може типу нещасний випадок, щоб не шукати! Ніхто не коментує цієї ситуації. Страшно, коли цей палій зрозумів, що його не покарають і він може це робити знову і знову.
Відповісти