Авторизація

HomeНовиниДСНС повідомляєРятувальники провели пізнавальну екскурсію для учнів початкових класів (+ фото)

Рятувальники провели пізнавальну екскурсію для учнів початкових класів (+ фото)

( 1 Vote )

 

В рамках проведення тижня безпеки життєдіяльності, 24 квітня, до 11-ої державної пожежно-рятувальної частини смт.Володимирець на екскурсію завітали діти початкових класів Володимирецької загальноосвітньої школи № 1.

Під час екскурсії вогнеборці розповіли дітям про побут та будні частини, показали спеціальні приміщення, техніку, пожежно-технічне оснащення. Однак особливо раділа малеча, коли пощастило поміряти захисний одяг рятувальника, потримати в руках спеціальне обладнання, посидіти в кабіні пожежного автомобіля, та спробувати поуправлятися із пожежним стволом.

Основний акцент представники пожежної частини зробили на те, що безпека людини в першу чергу залежить від її особистих дій, а головне досвіду та знань. Тож, в доступній для дітей формі було доведено базові правила пожежної безпеки вдома, в навчальному закладі та під час відпочинку. Як відмічають рятувальники ДПРЧ-11, такі виховні заходи потрібно проводити постійно, адже саме діти цієї вікової категорії підпадають під найбільший ризик потрапити у біду через цікавість до забороненого.

  Володимирецький РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 47 гостей на сайті