HomeНовиниДСНС повідомляєЧергова пожежа у селі Половлі (+фото)

Чергова пожежа у селі Половлі (+фото)

( 0 Votes )

 

За тиждень четверта пожежа у селі Половлі. Люди стверджують, що це зумисні підпали, і організували чергування

8 грудня рятувальники уже повідомляли про пожежу в селі Половлі. Тоді згорів дах та перекриття господарчої будівлі, а також близько 3 тон сіна. 11 грудня надзвичайники повідомили про чергову пожежу у Половлях. І знову горів хлів.

Хоч пожежники про деталі не повідомляють, про ймовірні підпали почали говорити у соцмережах мешканці села. Так, за чутками, стверджують, що горять сараї так, щоб скотина не постраждала. Сарай, який горів учора, навіть не був електрифікованим, а тому підпал очевидний.

Ми попросили прокоментувати ситуацію Половлівського сільського голову Іллю Дацького. Ось що він розповів.

– 99 відсотків – це підпали. Я на кожній з цих пожеж був особисто, брав участь у гасінні. Два перших сараї, які згоріли минулого вівторка і в неділю, були електрифіковані, тож всі думали, що вогонь виник через несправність електропроводки. Але в сараї, який горів у понеділок, 9 грудня,  там електропроводки взагалі не було. У цій будівлі, що горіла  сьогодні, електрика була вимкнута.

Не може бути такого, щоб на одній вулиці Молодіжній так дружно горіли всі сараї. Три пожежі сталися через хату, а четверта – за 500 метрів поруч, по провулку Лесі Українки. Люди організували сторожу, і дві ночі чергували. Вранці я встав, думаю, все обійшлося. Приїжджаю на роботу – повідомляють про четверту пожежу. Хазяїн о 9:18 від’їхав від хати о 9:57 викликали пожежних. Буквально через 20 хвилин по від’їзду господаря почало горіти.

Фото: Володимирецький РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

 

У вас недостатньо прав для коментування.