HomeНовиниОфіційно«Увага! Спецсигнал!»

«Увага! Спецсигнал!»

( 0 Votes )

Незважаючи на заходи, що вживаються Державтоінспекцією МВС України, транспортна дисципліна водіїв автомототранспорту залишається на низькому рівні. В першу чергу це стосується надання передбачених правилами дорожнього руху переваг у русі транспортним засобам з включеними спеціальними світловими та звуковими сигнальними пристроями (спецсигналами), зокрема автомобілям швидкої медичної допомоги, підрозділів міліції, пожежним та іншим аварійно-рятувальним автомобілям підрозділів МНС, інкасаційним автомобілям банківських установ тощо.

 Зазначені порушення ПДР не дозволяють оперативно прибути таким транспортним засобам до місця призначення та вчасно надати необхідну допомогу або усунути небезпеку.

Враховуючи викладене та з метою підвищення транспортної дисципліни водіїв, забезпечення належного реагування оперативних служб на надзвичайні ситуації у період з 28 листопада по 7 грудня 2012 року цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Увага! Спецсигнал!» з виявлення та документування фактів ненадання водіями автомототранспорту переваг у русі оперативним транспортним засобам з ввімкненими спеціальними світловими та звуковими сигнальними пристроями.

 За виявленими фактами таких порушень ПДР (пункт 3.2 Правил дорожнього руху України) працівники ДАІ вживатимуть заходи щодо притягнення водіїв-порушників до адміністративної відповідальності.


 

Інспектор ВДАІ Кузнецовського МВ УМВС

 України в Рівненській області

 О.В. ПЕРЧИЦЬ


 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити