Авторизація

HomeНовиниОфіційноУ рамках медреформи у селах Рівненщини розпочнуть будувати нові амбулаторії

У рамках медреформи у селах Рівненщини розпочнуть будувати нові амбулаторії

( 1 Vote )

Невдовзі у Городці та Полицях стартує будівництво нових лікарських амбулаторій. Усього на Рівненщині зведуть 34 заклади, гроші на які надійдуть з державного бюджету.

«Людям потрібна якісна первинна медицина у сільській місцевості, а її готові надавати наші лікарі. Але медикам потрібні: нормальні умови для роботи, житло, транспорт і хороша зарплата. Усе це передбачено ініціативою Президента України щодо доступності та якості медпослуг на селі. Загалом на будівництво амбулаторій для Рівненщини передбачили державну субвенцію 232 мільйона гривень», – зазначає голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.

Затвердженню проектів в Мінрегіонбуді та МОЗі передувала величезна робота. Починаючи з лютого, в обласній адміністрації проходили консультації з керівниками РДА, ОТГ, лікарями, активним учасником яких був і голова Володимирецької РДА Володимир Хоружий. Мінімум 20% співфінансування має дати місцева влада, а також відвести земельну ділянку під будівництво. Проекти будівництва амбулаторій передбачають і зведення житла для лікарів, а також закупівлю автотранспорту. 

Нагадаємо, державою визначено чітку мету – якісна первинна медицина на селі. Створення спроможної мережі передбачено Законом України «Про підвищення якості та доступності медичного обслуговування у сільській місцевості». Реформа охорони здоров’я передбачає насамперед зменшення кількості звернень людей до вторинної медичної ланки.

Сектор внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю апарату РДА.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

На даний момент 83 гостей на сайті