Авторизація

HomeНовиниУ ВарашіВіктор М’ялик: "Мені не байдужі жителі Вараша і їх проблеми"

Віктор М’ялик: "Мені не байдужі жителі Вараша і їх проблеми"

( 4 Votes )

 

Про проблему Кузнецовського міського комунального підприємства вже знає чи не кожна дитина в місті.

Багато хто просто чув про це, а багато хто і мав змогу відчути ці проблеми на собі, не маючи по декілька днів гарячої чи холодної води, або ж нюхаючи нестерпний сморід під своїми будинками.

Що день, то ця проблема стає більш глобальною, але влада все чекає коли ж наступить надзвичайна ситуація, для того, аби треба було виділити кошти на ліквідацію аварійних ситуацій.

Здавалося б, підприємство, маючи такі величезні борги та заарештовані рахунки, мало припинити свою роботу. Але ж воно виживає, практично йдучи з простягнутою рукою до людей і просячи допомоги. І, дякувати Богу, небайдужі люди все-таки є.

Однією із них є підприємець, благодійник та меценат, який уже не вперше допомагає нашому місту та його мешканцям – Віктор Ничипорович М’ялик.

Почувши про те, що місто має такі великі проблеми, він не лишився осторонь, а вирішив допомогти.

По кошторису, складеному адміністрацією КМКП (сума з розрахунком на 1 місяць), надав матеріальну допомогу в розмірі 35 тисяч гривень.

Меценат  наголосив при цьому: «Я розумію, що 80 млн. ми не зможемо вам надати і надані гроші не вирішують всю проблему, але йде зима, наші люди, діти не повинні страждати. Всі мають жити в теплих будинках, щоб не текло із прорваних труб, щоб не було слизько на дорозі. Надалі я буду старатися вас ще підтримувати, маючи надію, що інші побачать це і також почнуть допомагати. Оскільки добро повертається сторицею».

Тепер можна спокійно спати знаючи що ще як мінімум один місяць послуги, за які ми оплачуємо, будуть нам надаватися завдяки цій небайдужій людині.

Дмитро СТЕЦЮК,

голова ГО «Відродження і розвиток»

(на фото з меценатом В. М’яликом).

 

Коментарі   

 
+17 # Гість 21.10.2016, 09:33
А дал! що в наших м!стах? середн! в!ки? нечистоти на вулицях?подив!т ься як кер!вники комунальних п!дприэмств живуть-з них потр!бно запитувати...
Відповісти
 
 
+17 # Гiсть 21.10.2016, 21:44
Покажіть платіжні документи на суму 35 тис.грн. для КМКП, чи Мялик, як завжди, готівку в кишеню керівнику засунув, щоб пропіаритися?
Відповісти
 
 
-9 # Гість 23.10.2016, 00:26
прийди в КМКП і побачиш
Відповісти
 
 
+18 # Гiсть 21.10.2016, 21:59
35 тис.грн від 80 млн.грн. це 0,04% заборгованості :lol:
те ж саме що дати 1 коп. людині, що хоче поїсти на 30 грн :-x
як мертвому - кадило :-*
Відповісти
 
 
-13 # Гість 23.10.2016, 00:34
Ничипоровича попросили допомогти, закупити паливо для автомобілів, і інші речі для чистки каналізацій і т.д. список вийшов на 35 тис.грн., цих матеріалів вистачить на місяць , щоб в місті не смерділо і був порядок... якщо не володієш інфой то не пиши всяку фігню,.. якби ти і ще 5 твоїх лайкачів скінулися б по 35 тис.грн. то вже було б 0.04*5 + 0.04 (%) і т.д. порахуєш о великий математик!
Відповісти
 
 
+27 # гість 21.10.2016, 22:52
Ціла комедія з цим Віктором Нечипоровичем!! !Хоч би раз газета тверезо розказала де беруться в нього хоч сто гривнів,тільки за успішну будкомпанію не потрібно розказувати!!!
Відповісти
 
 
+8 # Гiсть 21.10.2016, 23:32
Віктор Нечипорович абсолютно чесна людина. Він не вміє брехати де в нього беруться гроші, тому й мовчить. Як кажуть: "Не питайте де я взяв перший мільйон"!
Відповісти
 
 
-15 # Гість 23.10.2016, 00:37
вже були матеріали де бере Ничипорович гроші, якщо ти такій Шерлок то провиди своє розслідування , і хватить тут петрушкі насипати
Відповісти
 
 
+15 # гість 23.10.2016, 10:38
Ті матеріали де було написано про успішну будкомпанію є повною нісенітницею!!! Покажіть сплачений налог ну дуже успішної будкомпанії і самі засмієтесь!!!Ад реса якої знаходиться в гуртожитку!!! І ниточки тягнуться до Пінчука !!!
Відповісти
 
 
-19 # Гiсть 23.10.2016, 13:03
Пінчук не при чому! Мялик Сам все заробив!Він іде у Верховну раду, щоб менше давати взяток злочинній владі! Він дуже багато жертвує! А ви голодранці є і будете!
Відповісти
 
 
+17 # гість 24.10.2016, 00:27
А чи не сепаратюга Ви сударь?Попередн я влада була класною а теперішня злочинна?А голодранцями будете Ви,все життя приймаючи подачки з барського столу!!!!Думайт е головою,бо все життя будете холуями!!!
Відповісти
 
 
-11 # Гiсть 24.10.2016, 01:09
А що помінялось? Красти стали менше? Влада з прапорами бігає і кричать "Слава Україні". Мялик як може своїма грошима помагає. А вони і краденими не діляться! Щоб він був депутат - то дороги вже по усьому району були. Холуї ви бо владі служите!
Відповісти
 
 
-15 # Гість 23.10.2016, 15:14
до Пінчука? ха-ха-ха , до Барака Обами... Скоро цирк приїде, клоуном підзаробить не хочеш?
Відповісти
 
 
-12 # Гість 23.10.2016, 15:21
М'ялик не так давно отримав відзнаку "найкращий платник податків". викури неправдомовець
Відповісти
 
 
+14 # Гiсть 23.10.2016, 20:51
Де про це написано? От у Зарічнянському районі є така громада Локницька, то вона живе завдяки тому, що київський бізнесмен змінив свою адресу із Києва на рідне село і громада тепер багатюща! 5-10 млн.грн. податків в рік! А Мялик чого так не зробить? Може податків взагалі не платить? Чи як?
Відповісти
 
 
-3 # Гість 25.10.2016, 23:28
не хоче про цю нагороду писати , щоб вам диванним експертам було чим занятися, бо окрім того щоб обсирати людину, яка за власні кошти зробила для регіону більше за всіх разом взятих попередників ви не будете знати чим занятися... тут навіть нема про що і говорити... придумуйте і далі свої мемуари...А М'ялик і надалі буде розвивати регіон... не пустими байками , а ділами .... які говорять красномовніше за слова...
Відповісти
 
 
+3 # Гість 22.10.2016, 12:21
Сидять одні екмперти,які нічого не тямлять з ситуацією КМКП...Борг в 80 млн, повинна погасити міська влада, але як завжди всі на це діло "забили", тому рахунки підприємства були заблоковані. КМКП, взагалі не було дієздатним і коли в місті прорвало каналізацію і по городу плавали "какашки" ,нам було тоді не смішно...а в підприємства банально не було навіть палива, щоб викачати каналізацію. Тоді підприємство звернулось до всіх жителів і підприємців з проханням про допомогу. І першим , хто відгукнувся - був Віктор Мялик. Він поцікавився , скільки ж потрібно підприємству, щоб місто не зазнало колапсу. Ми провели розрахунки - і щоб закупити найнеобхідніше , нам потрібно було 30 тис.грн на місяць. Він же надав 35тис.
Але влада і депутати не змогли надати навіть і цього.
Робітник КМКП
Відповісти
 
 
+17 # гість 23.10.2016, 11:01
Робітник КМКП провів розрахунки(не керівник,а робітник)швидко передзвонив Віктору Нечипоровичу,то й в свою чергу кинув всі бізнесові справи і як бетмен прилетів на допомогу,а влада і депутати нічого не могли зробити і поки Віктор Нечипорович був в дорозі до Вараша стаття вже була готова!!!
Відповісти
 
 
+20 # 8888 23.10.2016, 13:41
Скажіть а де ж так звана децентралізація ???податки мають іти в місто,якщо Кузнецовську не хватає коштів-то що говорити про прості селища!!Гройсма н сам казав,що Вараш перше місто в області де відчують децентралізацію люди!!а виходить,що люди відчули як какашки плавають!!
Відповісти
 
 
+18 # Гість 22.10.2016, 16:37
Читаючи коментарі за останніх півроку - зрозумів: воронківці - погані, степангородці - погані, кідерці - погані, штунди - погані, Яніцкий - поганий, Місько - поганий, Хоружий - поганий, М'ялик (який замість того щоб купити собі пару лишніх лєксусів, вложує гроші в це полісся) - поганий, сільскі голови - погані, директора шкіл - погані, і т.д.
ЛЮДИ - МАЙМО ХОЧ ТРОХИ СОВІСТІ.......

Тепер чекаю на дизлайкі. Бо з нашим менталітетом на інше не розраховую..
Відповісти
 
 
-7 # 8888 23.10.2016, 13:49
Віктор Мялик-хороша людина,молодець ,що допомагає,причо му не тільки нашій області,і вибори тим більше аж через 3 роки,якщо не помиляюсь!в роботі пока що один бачу недолік-це дорога на Воронки!невдале капіталовкладен ня.А так молодець!
Відповісти
 
 
+1 # Гість 24.10.2016, 09:19
Мистецтво багатіти:Як зробити депресивне українське село процвітаючим(фо то)Журнал "Фокус" розшукав три села з української глибинки жителі яких не сподіваються на владу,і самі створюють своє майбутнє....Лос ятин,Тернопільс ька обл.Недалеко від Почаєва.Ось так.Засовування солодощів в рот практикувалось в монголів часів Чінгізхана як вияв благосклонності владики до раба 8)
Відповісти
 
 
+24 # Dr.Haus 24.10.2016, 12:24
Шановні форумчани!!! Про що ви сперечаєтесь? Невже ви не розумієте, що ця показова добродійність є нічим іншим як піаром та "гречкою"для виборців із мрією про депутатський мандат? Що, до речі, є незаконним.Спра вжній меценат, який вболіває за свій край, створив би сотню робочих місць, сплачуючи податки у місцевий бюджет, тоді я б йому повірив. А так це просто подачки а не вкладення грошей. "Дорога на десятиліття"- пафосно охрестила Г.Тєтєнєва дорогу на Воронки, подивіться зараз на цю дорогу.
Відповісти
 
 
-10 # Гість 25.10.2016, 23:35
ха-ха ти спочатку хоч 10 робочих місць зроби, бабулі сумку поможи піднести , а потім говори про благодійність.. . Гречкосій ,який зробив майже всі сельські школи та садочки придатнішими для навчання , відремонтував не одне відділення лікарні, купа спортивних майданчиків , допоміг у будівництві багатьох церков... ДОПОМІГ 100-ям сімей, АТошнікам, не хватає символів щоб все перелічити, і ти говориш про гречкосійство? краще обсудити твою адекватність
Відповісти
 
 
+15 # Dr.Haus 26.10.2016, 21:30
Бачиш як мяликоботи розгавкались. Благодійники срані.Справжню благодійність не виставляють на показ і не хваляться в кожному номері ВВ. Адекватний ти наш.
Відповісти
 
 
+12 # Гiсть 26.10.2016, 21:57
Вікі:Благоді́йн ість, також доброчи́нність — безкорисливе надання допомоги потребуючим, які не є пов'язаними з благодійником.

Який же він благодійник якщо він - КАНДИДАТ у депутати, а люди - ВИБОРЦІ. По ходу люди пов"язані з "благодійником" .

Це швидше за все "БЛАГОДІЙНИЙ ПІДКУП" або "ВИБОРЧА БЛАГОДІЙНІСТЬ".

http://buknews.com.ua/page/pidkup-vybortsiv-ta-peredvyborcha-blahodiynist.html
Відповісти
 
 
-7 # Гість 26.10.2016, 22:49
підкуп :lol: ) кароче тітушка неадекватна жди гречку на виборах , вибори недавно пройшли , шо ти вживаєш? чуєш ти піар, кажеш в кожному номері? значіть дофіга робить...значіт ь М'ялик буде робити і не говорити , що це він зробив , а потім хтось інший буде ходити і підписуватися ,що це він зробив... то чого наприклад президент або уряд коли щось зробить корисне , то про це у всіх новинах??? хай тоді всі мовчать про все що і хто і як робить...твоя логіка дерев'яна, як і ти сам? діла це найголовніший критерій - по якому судять людей!!!! запомни гречкований - по ділам!! по ділам!!! по ділам!!! це тобі д.з. повтори і запам'ятай в житті знадобиться!
Відповісти
 
 
-5 # Гість 26.10.2016, 23:01
розкажеш про це сотням сімей ,якім він допоміг! що таке благодійність і як її робити! легко трандіти анонімно як шавка яка лає , а як до справи доходить то втікає світ заочі... давай коріш не словами розказуй про благодійність , а почни ділами показувати , що це таке ... бо тупо сидіти шавкати багато розуму не треба...ми знаєм вже своїх "героїв"- типу Яніцького , який проголосував за підвищення своєї зарплати в 2 раза, оце норм. тіпчік- побільше би нам таких!!!!
Відповісти
 
 
-12 # Гість 26.10.2016, 18:35
щодо робочих місць то на його підприємстві працює приблизно 1500 людей , податки сплачуються регулярно та в повному обсязі , як наслідок отримання нагороди найкращий платник податків. а тим хто любить обісрати на рівному місці , для вас є програма "Пусть говорят" - вам шановний саме туди!
Відповісти
 
 
-9 # Гiсть 24.10.2016, 22:49
Це ви тільки анонімно тут всі проти Мялика пишете. А коли Він приїде, то руки цілувати будете аби дав сто гривень, щуки продажні! Припиніть поливати брудом!
Відповісти
 
 
-11 # Гість 26.10.2016, 23:04
поливають брудом тількі (ВИДАЛЕНО МОДЕРАТОРОМ) (,це вже провірено на цьому сайті ціла плеяда цих гречкопрймачів) ))
Відповісти
 
 
+13 # Гiсть 26.10.2016, 01:45
До відома Дмитру Стецюку, який тричі називає Мялика "меценатом":
( Вікі: Меценат — лицо, способствующее на добровольной и безвозмездной основе развитию науки и искусства. )

Якщо пан Мялик і замінив пару вікон для школи, чи купив нові сорочки для виступів на сцені, то він ще ніяк не "меценат". Цей "меценат" два слова без букваря не скаже.

Більш всього він "благадійник", якщо хочете "філантроп", а по-суті "бізнесмен", що вкладає гроші в найбільш рентабельний бізнес - депутатство (по суті злодійство).

Якщо припускатися таких помилок, то пан Стецюк може виявитися голова ГО "Регенерації та піднесення" замість "Відродження та розвиток" (синоніми)
Відповісти
 
 
-7 # Гість 26.10.2016, 17:58
Меценат — багатий покровитель наук і мистецтв, особа, що безкорисливо матеріально підтримує розвиток культури, освіти, та будь-які інші аспекти гуманітарної сфери...
пару вікон для школи?) а точніше щонайменше для 50 шкіл і садочків, Ремонт кузнецовського інфекційного відділення, медичні апарати першої необхідності для 3 відділень лікарні, сучасна мед.апратура для РЕаб.центру і там же дитячий майданчик, неодноразова допомога БДЮТ-ам і ДЮСШ, допомога у будівництві церков, повне будівництво за власні кошти 2 церков!постійна Підтримка сфери освіти... і це тількі невеликий процент того , що він зробив, кароч ти однозначно тітушка... яку він з цього користь отримав... поки що це тількі жовч з твоїх вуст і вуст твоїх поплічників... бажаю щоб ти хоч щось корисне зробив для суспільства , а не тількі паразитував на справах інших людей!!!
Відповісти
 
 
+13 # Dr.Haus 27.10.2016, 10:13
Огооо... як зачепило.Правда значить!Це все дуже добрі та гарні справи.Забуваєш сказати, що люди які приходять таким шляхом до влади, не думають про розбудову держави, а про те як ВІДБИТИ ВКЛАДЕНІ ГРОШІ і толку від такого депутата в результаті нуль! Хочеш довести мені протилежне?
Відповісти
 
 
-10 # Гість 27.10.2016, 17:55
правда лише в тому , що ти неадекватний, і М'ялика ти не знаєш взагалі,він доброзичлива і чуйна людина , яка робить добрі справи- від серця,але в твоїх очах одна заздрість яка мішає тобі прийняти факти. Тебе сильно коробить від його успіху? Це людина, яка дійсно хоче змінити Україну... Тобі і мені до нього далеко і не видно... Якби було побільше таких М'яликів то Україна би розцвіла. І також він робить ці справи щоб інші багаті люди наслідували його принципи і розвивали свій край!У нас вистачає заможних підприємців, але вони собі кожного року купляють нові віли,машини,яхт и і т.д., а попросиш хоча б 100 грн. на добру справу для міста , то вони морозяться...от тобі і вся показовість... А те, що тебе напрягає повідомлення в газеті про його справи - це діло твоє. Почни робити для свого міста щось корисне -- і про тебе люди заговорять!!!
Відповісти
 
 
+14 # Ангел 28.10.2016, 14:14
Ніхто не спорить, що М'ялик доброзичлива і щира людина. А якби ви знали, яка доброзичлива і щира людина моя сусідка баба Галя. Та це ж не привід робити з неї депутата. Депутат це законотворець перш за все. А для цього мало бути доброзичливою і щирою людиною. Нехай пан М'ялик і надалі буде меценатом і благодійником. Меценацтво і благодійництво займає багато чаму, невже ми такі невдячні, що звалимо на нього ще й депутатство? :oops:
Відповісти
 
 
+17 # Ангел 27.10.2016, 12:12
Знаєте суть взагалі не в тому хороша М'ялик людина чи ні, щиро він допомагає чи ні. Біда в тому, що він вибрав методи "гречкосіїв". І як будуть розгортатись події відомо наперед. І я Вам можу їх спрогнозувати.
М'ялика оберуть депутатом, але лише на один термін. Чому на один? Бо ми це все проходили з Камінчуком, Полюховичем, Абдуліним, Сорокою, Яніцкого чекає їхня ж участь. Ви не задумувались чому їх так радісно обирали на депутатство і так само радісно не обирали на наступний термін?
Все просто. Життя в нашому регіоні дуже тяжке. Люди чекають чуда, вони надіються, що з приходом нового депутата (люди ж наївні) життя в регіоні стане кращим, з'явиться робота, медицина стане доступною, життя безпечним. А що ж вони отримують - подачки депутатів не змінюють їхнього життя, воно як було бідним і несправедливим, так і лишається.
Все циклічно.
Так що пане М'ялик - запрошуємо Вас в клуб "народних обранців".
Я б радий помилятись....
Відповісти
 
 
-12 # Гість 27.10.2016, 18:03
ти видно не розумієш суті гречкосійства? М'ялик робив добрі справи вже давним давно, хоч в цьому переконатися -- поїдь в село? де він щас проживає, і попитай в його односільчан, от тобі і буде найкраща відповідь... Гречкосії - це ті хто робить певні одноразові акції, в короткий період, а потім їх ніде не видно! Уже те? що зробив М'ялик можна назвати подвигом! Але надіюсь, що він продовжить слідувати обраному курсу!
Відповісти
 
 
+13 # Ангел 28.10.2016, 14:10
Ви самі дали відповідь на моє запитання. Його рідне село - це таке собі Сомалі нашого району. Немає чим гордитись. Ви на практиці бачите, що його старання не змінюють життя всієї громади на краще. А нам потрібні зміни для всіх верств населення, а не для вибраних.
Відповісти
 
 
-6 # xosяin 28.10.2016, 16:31
Ні, ви не так зрозуміли: село, де він ЗАРАЗ проживає. Це село Софіївська Борщагівка під Києвом, де в нього свій житловий комплекс "Львівський маєток"
Відповісти
 
 
+6 # Ангел 29.10.2016, 10:22
А яка нам різниця, яке життя в Софіївській Борщагівці. :-* Ми ж живемо у Володимирецьком у районі. Де нема ні дорог, ні роботи, ні порядку, ні закону. :-*
Відповісти
 
 
-1 # Гість 30.10.2016, 21:54
за це можеш подякувати теперішній і попередній владі. зокрема пану Яніцькому який в своїй передвиборчій агітації запевняв , що дороги побудує. на жаль пам'ять коротка , от вам приклад пустих обіцянок!натомі сть підвищив свою зарплату вдвіччі!
Відповісти
 
 
+4 # Ангел 31.10.2016, 10:29
Брехня. В передвиборчій кампанії Яніцкого про побудову доріг не було ні слова. До того ж ремонт доріг не входить в компетентність Верховної Ради.
Але поклавши руку на серце, нічого ж написаного в програмі Яніцкій не виконав.
Але і М'ялик не зробив нічого з обіцяного, бо те що він обіцяв можна почати робити і без мандата.
Відповісти
 
 
-1 # Гість 31.10.2016, 19:55
нащо ця брехня? я особисто в його передвиборчій брошурці бачив інформацію про дорогі!!! і всі інші громадяни також! Наразі М'ялик не є депутатом! що ж він не виконав, якщо він не є депутатом? до того ж він продовжує змінювати наш регіон, чому ви такі сліпі?на днях на Рокитнівщині Віктор М'ялик замінив 22 старих вікна на сучасні енергозберігаюч і вікна, в Дроздинському та Блажівському фельдшерсько-ак ушерських пунктах.а також замінив вікна в Будинку дитячо юнацької творчості м.Кузнецовськ. 2 тижні тому відкрив новий дитячий майданчик у м.Острог Рівненської обл. , я думаю і так очевидно хто де і як працює)
Відповісти
 
 
-3 # Гість 28.10.2016, 18:14
читай уважно село де він живе , я тобі написав про його риси характеру , бо ви тут розводите всяку неправдиву інформацію про нього. я радий за твою сусідку ,тобі не мішало б до неї заходити і вчитися так само жити) навіть якщо М'ялик і буде балатуватися до ВР то це тількі+. а писати закони тупо під себе це високій професіоналізм. .. подивіться хтов ВР голосував за підвищення комуналкі , за підвищення своєї зарплати... такщо шановні послідовникі Яніцького та інших мудрил заспокойтеся , і займіться чимось корисним. і якщо тобі подобається коли твоя влада змішує тебе з фікаліями , і показує наскількі глибоко їм накласти на людей. то ти вартий такої влади. на цьому все будь здоров і не забудь провідати сусідку... і лікуй свій неадекватизм, здоровий глузд в житті дуже допомагає... анлайкі в студію :-) :-) :-)
Відповісти
 
 
+12 # Dr.Haus 28.10.2016, 20:06
Ну раз ми тут неадекватні, їдемо в село за думкою односельчан.Поч итайте, вам буде цікаво:forum.borova.org/viewtopic.php?f=29&t=1117
Відповісти
 
 
-3 # Гість 28.10.2016, 23:36
красава документи з форуму береш як оригінал, це міг будь-хто друканути і викинути , це ж очевидно, фото оригіналу скінь з печаткою , тоді поговоримо , бо нагороду найкращого платника податків за таке не дають ...
Відповісти
 
 
+5 # Ангел 31.10.2016, 17:57
Я не знаю хто і за які заслуги дає нагороди найкращого платника податків, та на сайті фіскальної служби є Реєстр великих платників податків на 2016 рік і "МДС-Буд" в цьому реєстрі нема.
http://sta-sumy.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/214495.html
Відповісти
 
 
+3 # Dr.Haus 01.11.2016, 10:34
ООН.Чуркін:-"а доказательсва ваши где?”
Відповісти
 
 
+3 # Ангел 01.11.2016, 11:13
Вже аж мені цікаво, де ці міфічні великі податки, куди вони сплачені. Дайте вже хоть хтось якусь інформацію. Бо серед переможців Київської області теж нема.
"За сумлінне виконання у 2016 році податкових зобов‘язань, подяки від ГУ ДФС у Київській області отримали: Сільськогоспода рське товариство "Старинська птахофабрика"; ТОВ "Юніверсал Лоджистік"; ПАТ "Богуславська сільгосптехніка "; ПАТ "Броварське ШБУ № 50"; ТОВ "Обухівміськтор гресурс"; ТОВ "Автоспецтранс Київського КПК"". http://kyivobl.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/268404.html
Відповісти
 
 
+7 # Гiсть 30.10.2016, 20:09


Люди, которые голосуют за неудачников, воров, предателей и мошенников, не являются их жертвами. Они соучастники.

Джордж Оруэлл, британский писатель и публицист
Відповісти